Wpis z mikrobloga

@terwer358: bzdura. chodzi o symbol. Jeszcze więcej wydali na bilety. To też mieli oddać do szkół? Tak k---a, soros finansuje kredę. Są zdjęcia, jak własnoręcznie wręcza pięć zeta na ten cel.
Oj oblężona twierdza. Dzień w którym pis zniknie będzie najlepszym dniem dla Polski od 89`.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: jaka oblężona twierdza? Nowoczesna i PO się przykleili do ZNP, do tego wzięli zandberga i razem walczą z reformą usuwającą patologię ze szkolnictwa, a tak naprawdę to jest element politycznej walki o władzę. To chyba dość logiczne? Czy nie zgadzasz się i uważasz, że nowoczesna i po walczą teraz o dobro polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@terwer358: czyli każdy, KAŻDY, któremu nie podoba się nieprzygotowana reforma edukacji (polecam chociażby przypomnieć sobie jak długo Buzek dopracowywał i informował o swoich reformach) jest głupcem i się przykleja? Mi też się nie podoba. A jestem przeciwko większości przywilejów nauczycielskich, więc z ZNP zdecydowanie mi nie po drodze.
Ta "reforma" edukacji jest jak wszystko inne przygotowywane przez tych kretynów. Na chybcika, bez planu, przemyślenia, za to z jak największym wypełnianiem
  • Odpowiedz
@terwer358: co za kretyńska sugestia przewijająca się w każdym twoim argumencie. To musi być dobre, bo opozycja twierdzi że to złe :|
Siedzę w innym dziale bezpośrednio narażonym na "reformację" pisdy. Każdy ich pomysł jest albo kretyński, albo wprowadzony źle. O reformie edukacji słyszałem wystarczająco, by nie zaufać tym bałwochwalczym, niekompetentnym, pożytecznym idiotom nawet na jotę.
  • Odpowiedz