Wpis z mikrobloga

@Gruby_Mirek: Dlatego kumplu nauczyłem się, że w tym życiu wszystko co najgorsze pomyślę się zdarzyło lub wydarza.
Kiedyś lubiłem teorie spiskowe. Chodziłem na tora, na różne strony, pochłaniałem informacje, robiłem notki. Doszedłem do punktu, że mam #!$%@?. Pizzagate? To nic czego bym nie wiedział/się nie spodziewał. Bogaci ludzie gwałcą dzieci. Wiem, ostra z mojej strony znieczulica. Ale takie są realia. Żyjemy w #!$%@?łym świecie przy przyzwoleniu społeczeństwa, pół ameryki chciało wybrać
@Joz: maile, slang pedofilski w mailach (bo wątpie że ktoś zamawia "pizzę" na godzinę. Pizza ma znaczenie w tym ich slangu.) Podejrzane maile na wikileaks gdzie się jarają i chwalą pizzą, hot dogami i innymi posiłkami (czyli chwalą się dziecmi. jeśli podążać ich slangiem) i wiele innych. Na przykład nagranie sprzed pizzerii gdzie słychać dziecko wołające o pomoc. Dużo tego. Też ta akcja w Haiti serio warto jest poczytać o tym
@Joz:

Masa wiadomości które nie mają sensu, a mają dopiero po zamienieniu słówek na odpowiednie, za pomocą szyfru opublikowanego przez FBI.