Wpis z mikrobloga

@feuer o mimowolnie odpowiedziałes mi na pytanie które prędzej czy później miałem tobie zadać. Przy przyslowiowym 15k/msc zastanawiałem się czy po tym singapurururu wozisz się przynajmniej jakkims Cinquecento w holenderskim gazie a tu o.. tyle możliwości i nie korzystać. No ale ok
  • Odpowiedz
@wanderlust00 ale to znaczy że musi wszystko lubić? Ja p------e. Ja lubię motocykle i nienawidzę piłki nożnej. Mogę zacząć golić cipkę? Ale stereotypowe myślenie... A może ktoś k---a lubi samoloty i hokej, albo żeglarstwo i siatkówkę. Od razu jest pedałem i ciotą?
  • Odpowiedz
@feuer: Ale na motocyklu zapierdzielasz. Poza tym nie znam Cię, nie mówię, że jesteś niemęski z tego powodu. Może jesteś, może nie, przez internet to możemy sobie pogdybać, a azjatki każdy z europy wyrwie ;) No dobra, prawie każdy #pozdrowykop
  • Odpowiedz
@vasil: czemu? Auta są zajebiste, tylko trzeba mieć kasę na jakieś normalne a nie starego grata. Dobre auto do drugi cel, zaraz po mieszkaniu na własność.
  • Odpowiedz
@Dzonzi: mnie tak one sa obojetne, ze wręcz faceci, którzy wyrazają nadmienne zainteresowanie samochodami wydają się ćwierć inteligentami, ponieważ ich umysł nie ogarnia, że na świecie jest coś więcej.
Tak samo mam z fanami Piłki nożnej
  • Odpowiedz