Wpis z mikrobloga

@a__s:
Na tej samej zasadzie wystarczy przejrzeć tagi miast w Polsce #warszawa #wroclaw #poznan #krakow itp. 80% zawołań do tych tagów dotyczy zapytań gdzie można coś fajnego zjeść w danym mieście,
pomimo tego, że sukcesywnie dodaje takie osoby na czarno to wciąż mogą mnie wołać tagiem.

Nawiązując są spoczi tagi np. #it #informatyka #programowanie gdzie jest jakaś wspólna grupa mirków co sobie pomagają ale jak widze że dany wykopek zadaje same
tak samo jak już przeglądasz jakiś rzadko używany tag, to nie wyświetlają się starsze wpisy


@Gagar: Bo starsze niż miesiąc są w archiwum.

a mianowicie popularne tagi u kogoś na profilu pokazuje tylko ostatnie albo w ogóle nie pokazuje


Jeżeli wchodzisz np. na moje wpisy z tagiem #sdm w którym mam 2 wpisy a nie wyświetlają się żadne to przez to że nie napisałem nic z tym tagiem przez ostatni ~miesiąc.
@Gagar: Hmm tutaj sam nie wiem dlaczego tak to działa, wydaje mi się że tylko znaleziska i bardziej plusowane (?) są indeksowane po tagach (tag:sdm) a archiwalne wpisy z mirko już nie.

Np. http://www.wykop.pl/szukaj/wpisy/user%3AGreg36+%23polityka/ już znajduje wpisy ale tylko część, tą bardziej "popularną".

----

Osobiście nie zdarzyło mi się szukać czegoś starszego niż miesiąc z mirko poza tymi momentami gdzie sprawdzałem czy tagi działają ( ͡° ͜ʖ ͡°
@a__s: Kiedy naprawicie tagi? Nie mogę żadnego tagu więcej zaobserwować. Wyskakuje, że osiągnąłem już maksymalną pojemność listy obserwowanych. Próbowałem odobserwować kilka tagów, ale to nie pomaga.
@a__s: lepiej by było gdybyście poprawili to, że wchodząc do jakiegoś wpisu nie kasuje się tym automatycznie powiadomienia jeżeli obserwuje się jakiś tag.

np. widzę na mikroblogu wpis, daję plusa, komentuję, a po chwili dostaję powiadomienie, że obserwuję ten tag i jest nowy wpis, który zdążyłem już zaplusować i skomentować ;3
Kiedy naprawicie tagi? Nie mogę żadnego tagu więcej zaobserwować.


@Adrian77: A ile obserwujesz? Limity są dość spore, przy normalnej aktywności trudno w nie wpaść.