Wpis z mikrobloga

Mireczki co sie #!$%@?? Szukam samochodu do 10k cbln. Ogladam olx allegro otomoto i gratke. Bulwa! Ze swieca szukac samochodu nie od handlarza. Chyba polowa jest na niemieckich blachach a reszta to #!$%@? #januszebiznesu ktorzy sciemniaja jakie to auto piekna a jak przyjezdza to sie okazuje zlomem na kolach. Nikt #!$%@? prywatnie nie sprzedaje? #motoryzacja i troche #gorzkiezale
  • 11
@skowyr ciężko takie auta, bo albo sprzedają się po znajomych, albo są doinwestowane i za cenę rynkową nikt ich nie kupi. Ja tak się zabieralem za sprzedaży jednego auta i stwierdziłem, że wiem czym jeżdżę i nic w porownywalnym stanem nie kupię za taką kasę.
@estkt: Czego oczekuje? Starego już raczej wysłużonego auta, które może miało jedną czy dwie stłuczki. A nie zespawanego z trzech innych wraku z przebiegiem 743.128 km skręconego do 125.000 km ()
@skowyr: Najlepsza moim zdaniem metoda to wziąć wolne i poświęcić te parę dni na szukanie auta. Dobre sztuki znikają w ciągu dnia, dwóch więc nie ma sensu szukać auta miesiącami. Dwa, dobre auta nie będą tanie - niedawno miałem podobny budżet i zapłaciłem 10k za auto, które zwykle "chodzi" za 6-8k, poobijane i brudne w środku ale mechanicznie ok (wystarczyło zrobić rozrząd i parę pierdół). Znajome Janusze się śmieją, że przepłaciłem