Wpis z mikrobloga

Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@?? Bez rozwoju jesteś w dupie, bez rozwoju jesteś w dupie. Mnie się nie chce, mam obiad, spóźniłem się. Rozumiesz? Mam wymówki. Dlatego #!$%@? mać nie będziesz mieć nic, nic nie będziesz mieć,będziesz stękać, będziesz biedny, będziesz biedna. To będzie #!$%@? żenujący rozwój, nie będzie żadnych efektów, ponieważ nie #!$%@?. Nie jesteście #!$%@? głodni życia, macie ciepło, bezpiecznie. Jest fajnie. Macie tysiące wymówek, a jak to jest, że mamy rokowców, mają 70 lat a oni non stop ruchają groupies, 10 panienek na imprezę, wciągają wory koksu i funkcjonują. Jak to oni robią? A w naszym społeczeństwie trzydziestoletni facet ma #!$%@? brzuch i wąs, pięćdziesięcioletni to już jest starym dziadem #!$%@?, nosi kaszkiet, żeby jeszcze miał elegancki kaszkiet, ale on nosi #!$%@? jakąś czapkę, ma siatkę #!$%@?, reklamówkę w ręce i czasami wnuka. Koniec. A na świecie pięćdziesięciolatek #!$%@? bzyka modelki, sześćdziesięciolatka, #!$%@? ćwiczy na sali fitness, siedemdziesięciolatek skacze #!$%@? ze spadochronem. Co jest z tobą nie tak? Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@?? Kto ci #!$%@? zabrał, odciął, amputował przedni płat czołowy, że więcej poświęcasz czasu na hejtowanie, na negatywne sformułowania. Czemu nie #!$%@?? Czemu nie masz #!$%@? chęci, energii? Czemu nie ciśniesz? No czemu? Bo nie wiesz. Nie wiesz, że coś jest możliwe, nie wiesz co jest możliwe, nie stawiasz sobie wzorców, nie masz celów jako pragnień, myślisz sobie “to auto nie dla mnie”, “tamta dupa ma cycki takie, ja wolę mieć swoje. #!$%@?, że płaskie, jeden krzywy, ale nie wydam na operację”. Nikt nie powiedział, że rozwój będzie łatwy. Kiedy rosną mięśnie to są zakwasy. Kiedy ćwiczysz, bolą cię plecy, masz mikro kontuzje, przecież wzrost mięśni to nic innego jak mikrourazy włókien. Dopiero wtedy one się odbudowują, odbudowują się silniejsze. Musisz dostać #!$%@? żeby się wzmocnić. Potrzebujemy inny model rzeczywistości. Nie możemy myśleć. To nasza mentalność nie może być taka jak jest dzisiaj. Nie możemy zejść w dół, musimy wejść w górę #!$%@?, Upgrade. No ale kiedy będę wiedział, że wejdę level up? Muszę znać rozpiętość. Skąd wiem, czy jestem zwykłym człowiekiem? Skąd wiem? Kiedy się porównam, kiedy sprawdzę rozpiętość. Muszę znaleźć swoje współczynniki, wskaźniki. Chcę dojść tu, czyli gdzie jestem? No żeby dojść gdzieś to muszę wiedzieć, #!$%@?, z którego punktu ruszam, dokąd zmierzam. Tu są ci zajebiści. Tu są te VIP’y. #!$%@? mają samochody, mają samoloty. Kto ci nakładł tego siana do głowy, że ty jako Kowalski nie możesz mieć #!$%@? helikoptera na podwórku? Czemu masz takie myśli? No #!$%@?. Patrzysz, mówisz “Mercedes to #!$%@? za drogi, Porsche to w ogóle #!$%@?ło ich, Maybach #!$%@?ło ich, a już w ogóle te wszystkie tuningowane fury to chyba #!$%@? ktoś jest jebnięty, mi wystarczy ta marka XY”. Skąd to masz? No masz Syndrom Biedaka, #!$%@?, ale uwaga #!$%@?, świat się zmienił. Nie żyjemy już w czasach Drugiej Wojny Światowej. Moja babcia wróciła, twoja babcia pewnie też, na nogach, z obozu koncentracyjnego. Już nie ma Drugiej Wojny Światowej, żyjesz w EUROPIE. Tu się nie walczy o jedzenie, tu się nie walczy o wodę. Tutaj bezdomny ma #!$%@? komórkę i internet. Łapiesz to? A więc ŁEJKAP #!$%@?, ŁEJKAP. Obudź się i zacznij #!$%@? żyć. Masz mentalność i syndrom biedy, nie uda się. Na świecie jest wszystkiego od #!$%@?, drukarki 3d drukują płuca, za chwilę będą drukowały żarcie, ciuchy. Wszystko jest dostępne, tylko weź się #!$%@? do roboty. Zacznij #!$%@?ć. Zacznij cisnąć. Kupujesz gówna, telewizory, pralki, #!$%@? rzeczy, kupujesz piętnastą parę dżinsów #!$%@?, po co ci to? Masz kupić sto książek. Nie kupujesz moich? #!$%@?, nie kupuj moich, nie kupuj moich szkoleń, #!$%@?. Specjalnie cię obrażę, weź #!$%@? znajdź sobie innego idiotę, który będzie za ciebie się uczył i się męczył. Znajdź kogoś #!$%@?, kto ci sprzeda wiedzę, ale kup tą wiedzę, nie #!$%@?, zastosuj ją, zastosuj, ciśnij, książka dziennie, szkolenie tygodniowo, wyjazd #!$%@? chociaż raz na kwartał, ciśnij, ciśnij, ciśnij, ciśnij. Bez rozwoju jesteś w dupie. Bez rozwoju jesteś w dupie. Jak prześpisz, jak nie będziesz się rozwijać, to jest po tobie. Over, Game Over #!$%@? i nie masz tu szejściu żyć, masz jedno, i co z nim robisz?
#polskiyoutube #kolczmajk #youtube #pasta
Mohiro - Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@?? Bez rozwoju jesteś w dupie, bez roz...

źródło: comment_s3R4SzRe4KiaXAals1nlGyZDquDKUpjV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz