Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy #niebieskipasek tej dziewoi nie jest na najlepszej drodze do rozdwojenia jaźni widząc ją w dzień jako egzotycznej urody piękność, zamieniającą się rano i wieczorem w taką typową Karynkę o niezbyt nawet inteligentnie wyglądających rysach twarzy. Oczywiście szacun, bo dziewucha naprawdę potrafi robić to co robi - ja, mimo używania makijażu nie potrafię sobie namalować twarzy od nowa #makijaz #rozowepaski #karyna #polskiyoutube
  • 44
@ninakraviz: Ja chyba jestem dziwny, ale bardziej mi się podoba bez tapety. Tzn. idealnie by było, jak by tylko trochę podkreśliła oczy (brwi i rzęsy). Ale trochę, a nie tak monstrualnie jak to robi. No i ten cały tynk... jej facet przede wszystkim musi być załamany, bo to ani dotknąć, ani pocałować ani nic. I z bliska zwykle wygląda fatalnie.
@ninakraviz: Wydaje mi się po prostu, że jej chłopak wie, że wygląda czasem tak a czasem tak i akceptuje obie wersje :D Poza tym wiecie, że wiele z tych dziewczyn pewnie nie chodzi "aż tak" na codzień? Wiele z nich przyznaje, że robią te piękne mejkupy na wizji, a w prawdziwym życiu nakładają mniej ;) np. tu ma naturalniejszy makijaż https://www.youtube.com/watch?v=C6Qks9_V5Zs
(...) dziewucha naprawdę potrafi robić to co robi - ja, mimo używania makijażu nie potrafię sobie namalować twarzy od nowa


@ninakraviz: Nie ma tutaj nic trudnego i specjalnego tak naprawdę. Efekt daje większe wow ze względu na jej owalną twarz. No i obraz jest trochę przepalony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(...) okazało się, ze ma naturalnie tak jasne rzęsy i brwi, że wygląda jakby ich nie miała
@ninakraviz: Teraz to już lepiej brzmi.

@evvelina: Można sobie napisać wcześniej skrypt i w ten sposób ograniczyć pauzy na myślenie oraz na "yyy" "eee" itd.
Oczekiwań nie ma jak wobec dziennikarza jakim jest Mariusz Max Kolonko, ale taki skrypt jest świetny i wypunktowanie sobie po kolei segmentów do danego filmu pomaga i to bardzo.

Cięcia co 2-3 słowa są denne i czytanie z kartki też, no ale, orze jak może.