Wpis z mikrobloga

@solusek: poszukaj w tagu, lub na bieganie.pl/forum tam masz spory post jak biegac jesienia.

Legginy mniej badz bardziej cieple tez z deca dadza rade, kwestia tego czy potrzebujesz wersji warm - ale to jest indywidualna sprawa. Do tego na gore jakas gowno termo podkoszulka moze byc z decathlonu, widzialem ze sie cos nowego pojawilo w dziale biegowym u nich. Mozesz kupic cos brubecka, moga to byc rzeczy z odlo czy nike.
@tehSpirit: bo przerobilem X kurtek do biegania i nic co kosztuje ponizej 200/300zl nie oddycha. A pseudorozwiaznie tego problemu czyli wywietrzniki na plecach i pod pachami, doskonale sie sprawdza zima - do chlodzenia :)
Dodaj sobie otwory wentylacyjne, do bielizny termo ktora jest z wierzchu mokra i juz masz niezly sposob na schlodzenie, tylko chyba nie o to chodzi.
@solusek: mam ten model, kupiłam na jakiś bieg ze 2 lata temu, pod to bielizna termoaktywna (jak z Deca to polecam Kipste) i jest OK. Ale to zależy jakim tempem biegniesz, bo ja np jak chcę zrobić rozbieganie wolniej, ubieram coś dłuższego, lepiej dopasowanego, żeby pleców nie podwiewało. Ale jak jakieś do 10km w szybszym tempie to we wszystkim mi jest za gorąco, więc ta jest ok.