Wpis z mikrobloga

A się #!$%@? mirasy, moja różowa jest #!$%@? i chce za każdym razem, zebym robił zdjęcia w miescu w którym jestem. Bo niby ona jest tylko ciekawa a nie to, że chce mnie kontrolować... Najlepsze w tym jest to, zapisałem się na silownie, chodzę na nią o 6 rano przed pracą a ta myśli, że chodzę o 6 rano na dupy oO

Co #!$%@? takiego, żeby jej się odechciało takich "gierek"?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 97
  • Odpowiedz
  • 14
@Pirat_Brodacz zrób jej dokładnie to samo. Każ jej wysyłać zdjęcia, daj jej delikatnie znać że to dlatego, że jesteś zazdrosny. Jak będzie oburzona albo się jej znudzi to sam też skończysz z robieniem zdjęc.
W związku zawsze remis, najlepsza metoda na irytujące zachowanie partnera jest robienie dokładnie tego co on ( ),
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Jedna poważna rozmowa, ostatnia szansa a jak nie podziała to do widzenia. Nie ma co sobie życia marnować z osobami niestabilnymi psychicznie. No chyba, że rzeczywiście ją kochasz, tak nad życie... no to masz problem :)
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Jakby jakiś różowy napisał, że wychodzi codziennie wieczorem na pilates, a facet się jej czepia, to zaraz by było, że bolec na boku. :P

No fakt że są związki, gdzie ludzie są ze sobą praktycznie non-stop i wszystko o sobie wiedzą i jakoś to funkcjonuje. Ale większość ludzi chyba jednak potrzebuje jakiejś dozy niezależności. Może to kwestia przegadania.
  • Odpowiedz
@kwiati: a przy nienawiści w ogóle żałujesz, ze poznałeś/as te osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirat_Brodacz: byłem ponad rok z panna, która nie ufała bo przeszłość, bo cis. Jak teraz na to patrzę to cała kontrola była #!$%@?, brak koleżanek bo kto widział by facet miał koleżanki? Imprezy, picie z kumplami? Nie daj wyłącz telefon, a Ty jeszcze gnijesz w bagnie na odleglosc. Jak Cię to
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Tak - ja ignorowałem "takie pierdoły" i jej postępowanie osiągnęło apogeum po roku. Nawet nie chce mi się wymieniać co robiła ... a jak sama nie ufa, to znaczy, że sama w porządku nie jest.
  • Odpowiedz