Wpis z mikrobloga

Dobra, może to będzie kontrowersyjne, co uważam, ale dziś sobie słuchałam w tle Youtuba i jakoś z powiązanych przeszłam do filmiku o makijażu do szkoły dla chłopaka (wiecie, który filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)). I przejrzałam kanał tego gościa, i... jest świetny. Chłopak był wyszydzany od małego, bo był gruby. Po przebojach schudł coś z 20 kilo chyba, ale właśnie po drodze była anoreksja. Powoli siłownia, odżywianie... Ryj z trądziku w wieku nastoletnim - wyleczony. Przeżył wypadek samochodowy także, przez co ma trochę krzywy nos. Przez cały kanał nie mówi jednego złego słowa o kimkolwiek, mimo że ludzie życzą mu śmierci w komentarzach. Gdzieś w tle przewija się temat, że nauczył się niemieckiego i chyba uczy się za granicą. Niezwykle silny charakter i całkiem jest rozweselający. Szanuję. Rzekłam!
  • 26
@Oszaty: Większość ludzi to ameby. Jak widzą coś, co powoduje u nich dysonans poznawczy, to wariują i robią co mogą aby się tego dysonansu pozbyć.

A ponadto pewna wrogość wobec innych jest instynktowna.

Wielki plus dla człowieka za to, że temu nie ulega i nie odpowiada na ich podłe zaczepki. Takie odpowiedzi wypadają źle. Są o tyle ujmą, że na chwilę człowiek zniżka się do poziomu rynsztoka.
@Dzindzer:

działa na niemalże każdej przeglądarce na androida

Używam Chrome, Opera Mini, FF, UC Browser i standardowej. Żadna nie pozwala na pracę w tle youtuba.
Wymień jakie to są popularne i darmowe przeglądarki, ktore na to pozwalają bez rootowania systemu, że twierdzisz, że niemal wszystkie mogą.
@push3k-pro sorry, używam tylko Firefoxa wiec uznałem, że na każdej przeglądarce to działa :)
Na operze akurat działa yt w tle, właśnie pisze tego posta, a w tle leci jakiś film
@Oszaty: Ziomek jest spoko, ma tylko irytującą nawijkę wiec słabo mi się go słucha. Ale tak to props dla niego ze jeszcze żyje i nie umarł od tego raka z komentarzy pod swoimi filmikami
@JANUSZ_DEPRESJI: jak nie działa w telefonie YT tle jak działa. Ściągnij sobie z internetu (nie z marketu play) OGYoutube i zainstaluj. Nie potrzeba roota, xposed czy innych cudów. Nie dziękuj. :) @Dzindzer: po co w przegladarce, jak wystarczy wgrac zmodyfikowaną apkę YT? :D