Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś byłem #!$%@?. W sumie niedawno bo rok temu. Pracowałem w wolontariacie. Sprawowali mnie z laską 9/10. No pewnego dnia, po około 2 tyg pracy, trochę śmieszkowania: ona do mnie "noo boltzmann uważaj, bo (coś w stylu) ja to porywam facetów i ich zostawiam" (z uśmiechem na twarzy). #!$%@? mają to, że nie umieją czytać takich sygnałów () A nawet jeżeli wiedzą co w trawie gra, to nic z tym nie robią. Jasne było: "nie jestem taka groźna, nie bój się mnie, działaj". Innym razem chciałem ją zaprosić na piwko, ale tego dnia nie miała czasu. A ja co zrobiłęm? #!$%@?. Nie zaproponowałem żadnego innego terminu. Teraz pluje sobie w brodę. Gdybym był bardziej pewny siebie, stanowczy.
#gownowpis #tfwnogf #stulejacontent #zaruchajwkoncu
  • 29
@JerzyJJ: Obcowanie z kobietami. Przekonałem się, że relacje z nimi są głębsze niż się wydaje. Że one też się stresują.
Zmiana przekonań, że nie każda jest #!$%@?ą, czekającą na to, aby sponiewierać faceta ;) I to, że lubią jak się z nimi gada, po prostu chcą być zauważone (jeszcze rok temu, to zdanie wydrukowałbym sobie i powiesił na ścianie) I lubią być #!$%@?. Nawet bardzo. Pokazujesz jaja tym sposobem ;) Taki
@JerzyJJ: Zapomniałem dodać - one też myślą o seksie :) Niestety kultura nauczyła nas, że seks dla kobiety to coś okropnego, tym samym tworząc z nich nagrody. Coś o co facet ma walczyć. A tu rozmawiasz z 17 latką, rozmowa schodzi na tematy fantazji, a ona opowiada o wspólnym 69 :) Żadnych kwiatków, czekoladek. To jest iluzja, której trzeba się pozbyć.
@AVAW: no ok mi ostatnio dzewczyna odpowiedziała, że ma dużo na głowie jak zapytałem o spotkanie, ale wypytała czy mam już coś upatrzonego(nie miałem chciałem się z nią dogadać gdzie pojdziemy) i tak rozmowa sie urwała bo musiała się uczyć od tygodnia do niej nie pisałem jutro zamierzam do niej napisać jeszcze raz z podanym terminem i zdecydowany. Hmm zasiałeś we mnie ziarno niepewność jak myslisz chciała mnie zbyć?
Żadnych kwiatków, czekoladek. To jest iluzja, której trzeba się pozbyć.


@boltzmann: znam jedną i uwierz to nie jest iluzja ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale faktycznie, nie ma już 17 lat :D
@AVAW: @Xivid_Drugi: Ważny jest wyraz jej twarzy ;) Niestety faceci zwracają uwagę na treść, a one na ładunek emocjonalny. Jest różnica, jak to mówi. Jak mówi to szczerze to nie będzie się odcianać od emocji i twarz będzie żywa. To trick, który da się wyrobić w kontaktach z nimi.
@Chicane: Wiesz, może tak gadać :) A mieć namyśli co innego.