Wpis z mikrobloga

Takiego moto 360 sobie skonfigurowałem dzisiaj zupełnie z nudów i nie mogę się na niego napatrzeć. Wygląda znamienicie i chętnie zamówiłbym go już teraz ale nie mogę się przekonać do niego. Boje się, że w pewnym momencie odechce mi się go nosić i blisko 2 tysiące złotych będzie sobie leżało. Dodam, że nie mam nawyku noszenia zegarka. Czytałem też, że są problemy z wydajnością. No i jak z tą dolną ramką pod szkłem? Idzie się do tego przyzwyczaić do tego? Bo jak na razie jest to dla mnie handlo-łamacz (xD).
#smartwatch #moto360 #androidwear
Pobierz GracekPL - Takiego moto 360 sobie skonfigurowałem dzisiaj zupełnie z nudów i nie mogę...
źródło: comment_232sDXGf3Z6LEpVw0k9Ut8hKJRYiP6is.jpg
  • 7
@GracekPL: Zegarek się raczej nie zużywa i w razie czego można go oddać w prezencie. No i 2 tysiące na prezent zaoszczędzone. Dziś zegarek to coraz większa rzadkość przez popularność telefonów komórkowych.
@GracekPL: ten pseudoszew z przodu? XD Na tak subtelna, ze nie wiadomo czy to glitch czy na serio XD
Ale przynajmniej śrubki mają anizotropowe materiały (czy jak sie zwie taki spód od garnka)