Wpis z mikrobloga

To co pisze się o OLX, to rzeczywiście prawda. Wystawiłem rozbite moto na sprzedaż, sporo do roboty, ale cena widocznie niewygórowana, telefon się urywa (głownie handlarze), wiadomości typu "dam 2/3 ceny". Wszystkich przebił jeden pan - umówiłem się z paroma osobami na oglądanie, potem zadzwonił jeden, że bierze na 100% nawet zaliczkę w ciemno dawał, przyjechał, dobiliśmy targu, to piszę do reszty sms, że sprzedane, to jeszcze jeden narzeka, że byliśmy umówieni, jak tak mogłem sprzedać i wyzywa mnie od polaczków. Żeby nie było wiedział, że nie jest jedynym chętnym i chciał an razie tylko obejrzeć, żadnych konkretnych propozycji nie było, reszta zachowała się normalnie i jeżeli odpisywali to jakieś OK, szkoda itp.
#olx #motoryzacja #gorzkiezale
  • 8
generalnie olx jest mniej wiążącym portalem - więc jak się sprzeda a nie oznaczy, to raczej nie mają pretensji i nie powinni mieć...
natomiast allegro już nas wiąże umową, gdy kupimy, więc jest dużo bardziej zobowiązujące.
@HetmanPolnyKoronny: Bo rezerwujesz sobie czas, urywasz się z pracy itd, a tu jeb nie ma sprzedane idź pan w #!$%@?. #!$%@?ąc już zupełnie od twojego przypadku, bo nie chcę się wgłębiać w szczegóły, tylko jeśli byłbym pierwszym który dzwoni, bo jak słyszę że jest kolejka do oglądania to nie.
Bo rezerwujesz sobie czas, urywasz się z pracy itd, a tu jeb nie ma sprzedane idź pan w #!$%@?.


@Eternit_z_azbestu: rozumiem, że nie jest to przyjemne, ale jak dla mnie umówienie się na oglądanie != rezerwacja i trzeba się liczyć z tym, że ktoś inny może powiedzieć w międzyczasie biorę. W tym przypadku był poinformowany IMO znacznie wcześniej, bo umawialiśmy się wieczorem, a poszło koło południa. Co innego jakbyśmy się rzeczywiście
@HetmanPolnyKoronny: nie trzeba się przejmować. Sprzedawałem szafkę na olx i pani też się pogniewała bo sprzedałem zanim obejrzała. Mówiłem, że w południe będzie ktoś zainteresowany a ona chciała przyjechać dopiero za dwa dni... Miałem czekać?