Wpis z mikrobloga

  • 0
@bouli00 Dasz rade, jak nie za pierwszym to za 10tym byle zdac ;)
@mor3nko Nie udalo sie, pierwszy raz poleglem na 8ce. Niby na kursie opanowane do perfekcji ale stres zrobil swoje :/ Slalom wolny i 8ka chyba najgorsze. Za to slalom szybki i ten magiczny pomiar czasu nie był taki straszny jak sie wydawał.
  • Odpowiedz
@ShitMaker ja niestety mam podejscie nr 3 czuje sie jak blondynka. Na moto jezdzi mi sie znakomicie, ale jednak stres mnie pokonuje i robie bledy ktorych nigdy podczas kursu nie robilem. Pierwsze podejscie szlo super do czasu ominiecia przeszkody, za szybko wjechalem (60km/h) i dotknalem pacholka przy bramce wyjazdowej. Nawet egzaminatorowi bylo szkoda. Niestety kolejny egzamin byl przekladany 2 razy ze wzgledu na pogode i po ponad 3 tyg rozlaki na
  • Odpowiedz
  • 2
@Emptyhuman zdajac na c+e mozesz wysiasc z pojazdu by ocenic odleglosc. A na moto jak sie podeprzesz asekuracyjnie to juz wielka imba. Wgl to pic na wode ten caly plac. Jeszcze to ominiecie przeszkody jakos rozumiem. Ale np. Przeprowadzanie motocykla ? Ciekawe czy w programie egzaminacyjnym na inne kategorie jest np. Wypychanie przyczepy ? ;) wracajac do przeprowadzania moto: Nie mozesz najechac kolem na linie. Kij z tym ze cofajac obrys
  • Odpowiedz
  • 1
@bigbaby Jazda po miescie nie byla taka zla. Trawala gdzies 35min. Kilometrow nie wiem ile to wyszlo ale wszystki dzialo sie w promieniu max 4-5km od osrodka. Kask byl spoko, byl wybor kilku rozmiarow wiec nie latal jak garnek. Lacznosc z egzaminatorem tez spoko.
Najgorsza byla temperatura ;(
Po egzaminie gadalem ze swoim instruktorem to mowil ze dostalem dosc "wredna" trase. Uliczki jednokierunkowe. Strefy ograniczenia predkosci do 30stu i sporo skrzyzowan
  • Odpowiedz
@ShitMaker: GS też fajny. :) Ja na 95% będę chciał Afrykę, ewentualnie Trampka, bo to będzie moje pierwsze moto. Jesteś może z Trójmiasta? Szukam kogoś żebym mógł usiąść na AT i zobaczyć jak dosięgam do ziemi, kilka lat temu siedziałem ale bardziej z przypadku no i już nie pamiętam jak to było. :)
  • Odpowiedz