Wpis z mikrobloga

Chryste panie co sie #!$%@?ło. Życie mi przed oczami przeleciało. Będzie o #tibia więc #pdk
Kluczowe że to serwer retro pvp #morta

TL:DR


Idę sobie swoim 120ed+ do veno napełnić softy i patrzę że jakiś 91 ms ze skullem blokuje statek. Wylane w niego napełniam sobie obie pary i wracam na statek. Patrze a tam typa klepią jakiś knight i noob. No i ten ms pyta czy mu defa zrobie a knight czy pomoge ubić. Ja do nich że czasu nie mam ale w sumie stwierdziłem że bez powodu ten ek klepie to pomogę ziomkowi z pk. A ten do mnie że mi 100k zapłaci za defa. No fajnie będzie jeszcze siano. Już mu miałem pomóc w defie a ten ek że on mu nooba zabił i softy spadły (softy bez blessów wtf) no i że mi odpali je jak #!$%@? go bo jest nieźle #!$%@?. No spoko. Skoro #!$%@?ł softy to pomogę, przecież taki ms raz dwa sie składa. Klepiemy go w trapie, chyba ze 100sd wypaliłem a ten chyba miał kilka bp ssów (debil pod wpływem emocji nie ogarnąłem że coś jest nietak). Ten ek do mnie że sdki bez sensu bo ma ssy i że ue mam walić a on gran ico. Ja go biłem z exori frigo bo sdki nic nie dawały no i liczymy odpalam ue i nic. Exhausted.
Boże coś nade mną czuwa. Patrze wtf na mane, na bp. I widzę na battle to: 7x 6lvl z red hp o prawie idealnie takim samym nicku jak ofiara.
Zrobiłem się blady. Tibijskie życie przeleciało mi przed oczami. Wyobraziłem sobie co by było gdyby ue odpaliło. Moje cenne wypracowane eq o wartości 3kk kilka par softów aaaaa! To morta tutaj pacc kosztuje 1kk także spora strata.
Powiedziałem że lecę po manasy i sdki i uciekłem.
Do teraz nie mogę z mojego farta. Exhausted...
To wszystko wyglądało tak prawdziwie... chciałem tylko pomóc. (,)


Tak sobie teraz myślę że jakbym to wszystko stracił to bym zrobił #usunkonto tibijskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I byłby koniec przygody.

A co wy byście zrobili jakby wam wbili BSa?
#truestory
  • 9
@Veuch: miałem mane. Spamowałem exori frigo. Dlatego nie weszło. Uff.
Jeszcze FEki chciałem stawiać ale hotkeya nie miałem. Ale fart.
@hihi_jery: Na Beryli była kultura jak sie wbijało rsy. Tutaj taki podstęp że szok. Wszystko było takie realne
@karpadoor po przeczytaniu tego pożalowalem czasu poświęconego na czytanie i stwierdzam, że gdybyś to stracił może byś się nauczył grać, a jakbyś skasował konto / przestał grać to byś po prostu nie zasłużył na bycie pro. Ignorowanie tego typu idiotów umożliwiło mi wbicie 100 jako 60 na serwie a uwierz wtedy nie było tak łatwo. BTW takich jak Ty to biłem moim ms z 60+ mlvl na 50+ lvl jak nie było