Wpis z mikrobloga

Mojego brata w końcu przyjęli na wszczepienie zastawki. Jutro operacja w #wolowskaszpital w #warszawa

Strasznie się martwię ;_; jak mu wszczepiali kość czaszki to coś zepsuli i ma problemy z chodzeniem (tak szura i prawie nie zgina nóg) . Do tego zrobiło mu się wodogłowie po tamtej operacji, stad wymóg wszczepienia zastawki ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzymajcie kciuki, żeby nie #!$%@? tym razem
  • 14
@MJURAAA
Zastawkę serca chyba chodzi, to nie jest już wielki wyczyn kardiochirurgiczny. Przeżywalność ok 97% to bardzo dużo, komplikacje jedynie gdy zastawka zostanie odrzucona, niedomyka się lub pacjent nie prowadzi zalecanego trybu życia.
@gosiage Zastawka komorowo-otrzewnowa (VP) to urządzenie stosowane do wyrównania ciśnienia w mózgu wywołanego nagromadzeniem płynów. 
Taki mój zawód medyczny nic nie wnoszący ... Jesteś pewna, czy jeden z moich kolegów akurat operował Twojego brata?
@algorytm7007 Odpowiadam na :

Zastawkę serca chyba chodzi, to nie jest już wielki wyczyn kardiochirurgiczny.


Teraz nagle piszesz:

@gosiage Zastawka komorowo-otrzewnowa (VP) to urządzenie stosowane do wyrównania ciśnienia w mózgu wywołanego nagromadzeniem płynów.

Taki mój zawód medyczny nic nie wnoszący ... Jesteś pewna, czy jeden z moich kolegów akurat operował Twojego brata?


Jakoś próbujesz trollować? Albo mądrze się wypowiedzieć? Ratować się przed swoim debilizmem, którym popisałeś się wyżej?

Kompletnie nieskładnie się wypowiadasz.