Wpis z mikrobloga

Marka:Volvo
Model:940
silnik:2.0
Rok Produkcji:1990
Przebieg:400 000
Cena:1500
Wyposażenie: podobno grzane fotele
Zdjęcia: poniżej, średnio aktualne.

Yo mysie

Jako, że niedługo kończy się OC, ja nie mam czasu się bawić w to auto, na sprzedaż mam swoją 940.

Wady: przeskoczony rozrząd (nie odpala), wnętrze zmęczone, brak ręcznego, silnik bierze olej, filtr powietrza do wymiany (zamontował ktoś "stożek"), brak przepływomierza, na masce gustowny obrazek (blacharsko maska zmęczona, nadkola przód zmęczone, rdza na rogu przednich drzwi), skończona butla LPG, OC do 17.11, oferta aktualna do 16.11
Zalety: LPG, BLOS, po zrobieniu rozrządu będzie jeździć (mogę wymienić rozrząd, do ceny dorzucamy +200zł)

Ogólnie auto głównie z przeznaczeniem na części, do odbioru w Białymstoku, można oglądać w poniedziałek/wtorek, później oferta się dezaktualizuje.

#volvo #bialystok
Vein - Marka:Volvo
Model:940
silnik:2.0
Rok Produkcji:1990
Przebieg:400 000
Cena...

źródło: comment_FHYuY02cvxqcljpBpN03Xm7pcZFS98cl.jpg

Pobierz
  • 20
@stg44: wierzę, mogę sprzedać bez blosa, będzie za 1200, albo też na starych oponach z przodu, 1100. Z tego i tak zostaną jeszcze most silnik i skrzynia, warte lekka ręką 1200 zł
@Vein: szukam starego volvo w dobrej cenie do zrobienia i nie wiem jak tam u ciebie się ceny kształtują, ale za 740 ze szczecina w sedanie 2.4td z uszczelka do wymiany koleś chciał 2200 zł, fakt faktem szybko zniknął z olx'a plus byl taki ze przeglad i oc jeszcze był na pare tygodni, ale rozumiem twoje podejście, jak nie pójdzie to cenę można obnizyc
@stg44: sam szukałem długo jakiegoś, teraz w Toruniu jest w kombi bardzo fajny, ale ja teraz kasy nie mam... Jak bym tego sprzedał to bym kupił te z Torunia
@stg44: Kolego, chcesz kupić bez OC? Cena 1400zł jak dla Ciebie. Z OC cena "dla Ciebie" 2300. Zapłaciłem wczoraj 900zł OC, to jaka ma być? :P