Wpis z mikrobloga

Pierwsza lekcja informatyki w liceum. Nie mieliśmy jeszcze zrobionych osobistych kont , dlatego całą grupą byliśmy zalogowani na jednym. Profesorek pokazuje nam sztuczkę, że jak utworzymy nowy folder na pulpicie to pojawi się on na każdym komputerze. No i w sekundzie jeb! 20 folderów. Zaczęła się zabawa w najgłupszą nazwę, jakieś dupy zaczęły się komunikować przez zmienianie nazwy- zabawa trwała na całego. Aż do momentu jak wpadłem na pomysł, żeby usunąć wszystkie foldery :D Ctrl+a delete ok i nagle zapanowała głucha cisza na sali :D każdy zdezorientowany, nie wie co się stało, przecież tak dobrze się bawiliśmy. Tylko kolega siedzący obok widział co zrobiłem, uśmiechem docenił mój dowcip :p błoga cisza trwała że trzy minuty, sala ogłupiona, każdy zastanawia się kto zmienił nazwę za dużo razy i rozpieprzył system :D i dopiero sor zapytał, który to taki zartowniś, więc z dumą sie przyznałem, a po chwili karuzela dzikich harcy w zmienianie nazw folderów ruszyła znów... #it #informatyka #licbaza #humorinformatykow
  • 7