Wpis z mikrobloga

@marcelus: Oceniasz grywalność kart nie widząc ich wszystkich. Meta to zweryfikuje w swoim czasie, podobnie kolejne dodatki, które będą standardem w jednym czasie z MSoG. Nie wiemy jakie archetypy decków powstaną.
@Jednobrewy:
@maxols: Tak, wiem któryś mówił że Fandrall jest niegrywalny xD Ale sytuacja jest trochę inna, bo jednak w WotOG było jednak kilka kart, które z miejsca były zaliczone jako grywalne, wszyscy bogowie na przykład, a tutaj jednak ciężko cokolwiek pozytywnego powiedzieć o tych kartach
@marcelus: Yshaarj jednak nie jest zbyt grywalny. Yogg nieco się wymknął spod kontroli. N'Zoth i C'Thun są sensowni i w sam raz. Wiele kart jest dobrych na papierze, np. Kel'Thuzad a inne z kolei okazują się dobre dopiero, gdy ludzie zaczną tworzyć talie. Myślę, że Madam Goya, Don Han'Cho czy Knuckles mogą się przyjąć. No i hunterowi legendy nie robią, ma na tyle dobre commony + uber 6-drop, że trzeba by
@marcelus: Jak tylko Kazakus ? Kun jest zajebisty , Knuckles jest bardzo dobry , ten z tauntem i divine shieldem 2/2 dla paladyna jest bardzo dobry , Shaku z rogala jest w miare .
@kulaty ten kun według mnie nie będzie jakoś za specjalnie grany, może jako 7/7 za 0 i jakąś prowokację mu dać to może coś wyjdzie. Bo ciało 7/7 bez NICZEGO w 10 turze za 0 many do mnie nie przemawia