Wpis z mikrobloga

@rdza: Częściowo zgoda, natomiast nie jest to w żadnym wypadku argumentem umniejszającym głupotę ludzi, którzy wzięli ten rysunek dosłownie. Boyowi płazem by podobna twórczość płazem nie uchodziła, znak czasów. Szybko by się sjw, tudzież inne obrażone środowisko skrzykiwało na protesty.
  • Odpowiedz
Największym rakiem jest bronienie takiego podhumoru.Ktoś walnie taki ambitny żarcik,większość ludzi uzna to za #!$%@?/prychnie/zignoruje/złapie bul dupy ale zawsze znajdzie się kilku co będzie bronić "TO JEST AMBITNA SATYRA,AMBITNA PLEBSIE,JAK CIĘ TO NIE ŚMIESZNY TO ZNACZY ŻE TEGO NIE ROZUMIESZ!!ON1"

Żałosne.


@Life_will_kill_ya: dokładnie jest tak ze sztuką nowoczesną
  • Odpowiedz
@Aerials: zabawne, chociaż nie rozumiem zdziwienia tym, że kobiety poczuły się dotknięte. "Haha, grube feminazistki oburzone". A ja proponuję eksperyment myślowy; zamiast anonima, niech kwestie wygłasza jakiś żołnierz UPA, a słowa jego niech dotyczą brzydkich Polek. Ciekaw jestem, jaka gównoburza by się rozkręciła na wykopie, a nie "heheszki", jak teraz. Pewnie dostałbym miliard minusów za komentarz: hehe, prawaki, wyjmijcie kij z dupy, to tylko humor obrazkowy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Aerials: @rdza: Ja #!$%@?ę jakie baby dzisiaj są impulsywne:P Serio nie potrafią chociaż minuty się zastanowić i od razu lecą z ryjem. Dobrze takiej, połowa z nich nic nie musi robić w życiu, ale #!$%@? czegoś nie zrozumie i już z ryjem xD
  • Odpowiedz
  • 2
No nie do wiary. Zwykły żart/satyra, a ludzią odbija jakby to było jakieś oficjalne stanowisko prezydenta Polski.
Serio, czy wy myślicie, że ktoś to przeczyta i pomyśli "no kurde faktycznie gościu ma rację, idę sobie jakąś brzydule zmolestuje". No już nie róbcie z ludzi idiotów.

@ajuto00 Wszystko zależy od tego kto wypowiada te słowa.
  • Odpowiedz
że niby molestowanie brzyduli już jest jakąś formą kary więc powinno być traktowane jako okoliczność łagodząca.

Superzabawne, jak cały Mleczko, co?;)


@rdza: Supeżabawny to był wyrok jaki dostała ponoć tzw. "Gruba Ola" (24 l.) za zgwałcenie 15-latka będącego pod wpływem alkoholu - tzn. 3 mce w zawieszeniu plus 5000 zł na rzecz ofiary jeśli wierzyć internetom.

To się nazywa podobno równouprawnienie czy jakoś tak, bo w odróżnieniu od prawdziwej równości jest
  • Odpowiedz
Serio, czy wy myślicie, że ktoś to przeczyta i pomyśli "no kurde faktycznie gościu ma rację, idę sobie jakąś brzydule zmolestuje". No już nie róbcie z ludzi idiotów.


@grzsci: tak, na pewno o to chodzi w tym świętym oburzeniu w komentarzach, że zachęca panów do molestowania brzydkich
  • Odpowiedz
  • 1
@ajuto00 No to o co ta cała awantura? Jakiś satyryk napisał suchy żart i ludzią odbija.
Jak ja czasem oglądam jakiegoś czarnoskórego komika który jedzie po białych, to nie robię z tego sensacji internetowej, tylko albo śmieje się z jego żartów, albo nie. Ale na pewno nie biorę na poważnie tego co mówi.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeśli kogoś naprawdę uraził ten żart, to pierwsze co powinien zrobić, to dowiedzieć się (najlepiej od samego autora) co Mleczko miał na myśli tworząc ten żart, a nie od razu się oburzać i dorabiać do tego własne teorie.
  • Odpowiedz