Wpis z mikrobloga

#watchboners ej, fajne:

BH300 - zegarek polskiej marki Błonie, wzorowany na urządzeniach pomiarowych samolotów bombowych typu Lancaster, którymi latali piloci Dywizjonu 300.

BTW pierwsze słyszę o tej marce. Ogółem robią zegarki związane z ważnymi wydarzeniami z historii Polski, a przy produkcji konsultują się ze specjalistami, m. in. z Robertem Gretzyngierem i dr Grzegorzem Śliżewskim z Fundacji Historycznej Lotnictwa Polskiego. Ma ktoś z Was zegarek od nich? Jak wrażenia?
a.....a - #watchboners ej, fajne:

BH300 - zegarek polskiej marki Błonie, wzorowany...

źródło: comment_xOlnhR89ToZ5NNlQnYfEXCVHjm8bxZUG.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
WX302 - zrobiony z okazji 75. rocznicy Bitwy o Anglię i inspirowany jest historią Dywizjonu 302


@austra: a wskazówki mają kształt taki jak śmigła samolotu Spitfire ()
  • Odpowiedz
@Marbou: O kurde, to drooogo strasznie :O Może za 10 lat uzbieram... (,)
@paprykarzszczecinski1: No właśnie sprawdziłam, że faktycznie mają już swoją historię. BTW szacun, że przyznają, że na początku robili lipne zegarki i generalnie nie polecają, ale teraz już robią lepsze :D
  • Odpowiedz
@austra: z tego co wiem to nawet nie produkują w Polsce- po co gadanie o jakiejkolwiek historii? Napis w języku polskim to żadne dziedzictwo. Odkupienie prawa do nazwy to chyba zbyt mało, żeby mowić o spuściźnie.

"Szwajcarski" mechanizm? Hahahahha. Cały czas ta sama sztuczka- tani chinol, który przechodzi inspekcje na terenie Konfederacji Szwajcarskiej tylko dla prawnej możliwości mówienia "Swiss Made".

Wydmuszka grająca na sentymentach i będąca nie fair wobec klientów (na
  • Odpowiedz
@austra: gdybys szukała zegarka nie krępuj sie uderzyć na priv. Znajdziemy piękna sztukę w militarnym stylu.

Moze sie nie znasz, to nic złego, ale w takim razie nie promuj ultraslabego auta bo jest czerwony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
z tego co wiem to nawet nie produkują w Polsce


@AntoniPatek: faktycznie, na stronie mają napisane: "są indywidualnie kontrolowane w Polsce" - czyli rzeczywiscie jest tak jak mówisz, nawet nie zwrocilam na to uwagi
  • Odpowiedz
nie promuj ultraslabego auta bo jest czerwony ( ͡ ͜ʖ ͡)


@AntoniPatek: ej no, promuję, bo ładnie, a nie dlatego, że super się ściga ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez od poczatku nie pisałam o super mechanizmach itp.
  • Odpowiedz