Wpis z mikrobloga

@JezelyPanPozwoly: @Iryseq: ostatnio już gadaliśmy o tym z kolegą - jak to jest, że niektórzy nie mają zdolności wykrywania tych gówno menadżerów i fake downloaderów? Ja jak wchodzę na strone i mam 15 przycisków POBIERZ to wiem który przycisk pozwoli mi pobrać plik albo wiem które gówno się ściąga a które to mój plik. A niektórzy to nie mają pojęcia jak #!$%@? pobierać cokolwiek xD
@Iryseq: moja matka też kilka wszystko, już jej mówię żeby wołała czy coś jak ma jakiś link ale dalej ma wirusy (chociaż ostatnio coraz mniej, ale dalej są). Jakieś niewystarczalne.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kliknij w obrazek pobierz plik żeby potwierdzić że masz 13 lat xD
@uppss: Ja od pewnego czasu, (ze 2 lata) używam tylko Windows Defendera, czyli wbudowany w system. Do tego aktualizacje, systemu, przeglądarek czy dodatków i nie mam żadnych problemów.

Teraz z ciekawości sobie zainstalowałem tego malware bytes i 0 zagrożeń.

Kiedyś to się bawiłem w antywirusy firewalle, potem pakiety, kasperskiego, potem nortona.. Potem w nortonie się skończyła bodaj licencja czy coś to tymczasowo sobie aktywowałem defendera i już tak zostało.. jak się
@JezelyPanPozwoly: Wszystkie antywirusy działają jedynie na pliki sprzed tygodnia. Nic nie obroni cię przed nowymi wirusami, albo atakiem spersonalizowanym.
Istnieją generatory wirusów, klik i masz całkowicie nowy exe niewykrywalny przez nikogo.
@r5678:
Jeśli ktoś wie co instaluje i nie wchodzi na dziwne strony to może tak.

Windows Defendera


Niezbyt mu ufam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HalsonEmp: Ten crack do Office może być czysty, ale nie musi. Polecam darmowy LibreOffice lub WPS Office "chińska podróbka Office".