Wpis z mikrobloga

nie 3, ani nawet nie 5 ale aż 6 Nite'ów, tak jak myślałem gościowi brakło po prostu wolnych miejsc
dwa razy zgłoszony, zaraz pójdzie trzecie zgłoszenie, co spotykałem ludzi z jakiegokolwiek teamu to mówiłem, żeby zgłaszali, ale to ja podobno jestem (nie)sławny na lokalnej grupie fb, że "kto to jest?" "pewnie cheater"
chyba ludzie mają to w dupie albo nie wiedzą jak zgłaszać oszustów eh
#pokemongo #pregierzpokemongo
źródło: comment_OBaxrNA9RG72uf8LJpCo8HAGi5y0Q72g.jpg
  • 10
@vaultboy: Zajebisty pomysł na cheaterstwo, założyć sobie konto z nickiem IlllllllllllllllllllllllllllllllllllIIIIIIIII, gdzie losowe literki będą "i", a inne "L", nikt Cię nie zgłosi przynajmniej :D
@vaultboy: holy shiet ten tag jeszcze żyje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak szczerze, po takim czasie, mając na uwadze mojego nesta dratini którego miałem 3 przystanki od domu gdzie można bylo złapać tyle żeby zrobić dragonajta w jeden dzień (I NADAL OD #!$%@? DRATINI SIE TAM SPAWNI) 6 dragonajtów to nie jest jakiś super wyczyn.
@Rabusek: trzeba mieć nesta...
prawie 1500 km, 500 jajek, 35x10km (3x Dratini) to widziałem tylko 6 z czego złapałem tylko 4, jeden nad wodą za miastem, jeden uciekł, i jeden tylko na skanerze z domu, jak na moje małe miasto to i tak bardzo dużo, a gość ma prawie wszystkie 6 wymaksowane