Wpis z mikrobloga

No hejka. Postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i kupiłem nowego Iphona 7 plus. Lepszego majstersztyku ówczesnej technologii moja dłoń nigdy nie trzymała. Świetne wykonanie (te elementy premium) no i IOS, który prześciga o lata świetlne WindowsPhone'a w mojej starej Lumii 500. Wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że chyba trafił mi się wadliwy egzemplarz. Telefon mam już 1 mc, a pracy w wymarzonym korpo nadal nie dostałem( debet na karcie; serious problem). Poza tym naklejenie sticker'a z logiem Apple'a na zderzak mojej Laguny nie naprawiło jej wtrysków, a powodzenie nadal mam tylko u loszek 5/10. Co robię źle? Jak macie jakieś lifehacki to proszę odpiszcie w tym threadzie. PS. Jak mi pomożecie to może zrobię potem #pokazmorde na haulu zakupowym w Zarze.
#wygrywczyprzegryw #bojowkaios #depresja #kiciochpyta #iphone #swag #heheszki #pdk
  • 10
@Hans_Olo: Jako freelancer- programista html/php (jak na razie) potrafię wyciągnąć jakieś 2-4k netto miesięcznie. Myślę, że te zarobki nie należą do najmniejszych- patrząc na medianę to wg. zamożności społeczeństwa polskiego przynależę do klasy średniej. Idąc filozofią "Think different" myślałem, że się odkuję i ten debet na karcie nie będzie, aż tak wysoki.
@mikii77: Nie rozumiem o czym mówisz.
@hyperballad: Ogólnie jestem trochę podłamany tą sytuacją i mój psychoterapeuta na NFZ sugeruje mi, że to mogą być początki depresjii dwubiegunowej. Jestem dość nietypowym człowiekiem to i problemy mam nietypowe... heh. Taki los.
@mikii77: Ha ha. Ty śmieszku. Rozumiem do czego pijesz; że niby wszyscy użytkownicy produktów Apple'a to homoseksualiści? Kiepski żart #usunkonto. Moja świadomość seksualna po części wykształciła się poprzez dorastanie w mojej "małej ojczyźnie"- Woli Duckiej. Ciężka praca fizyczna i posługa Bogu odepchnęła wszystkie tfu... sodomistyczne pragnienia tfu...
@hyperballad: jak coś opowiem Tobie więcej na pw.