Wpis z mikrobloga

nigdy nie wstawiaj zdjęć sugerujących, że źle zajmujesz się zwierzętami


@johny-kalesonny: "nigdy zle nie zajmuj sie zwierzaczkami" bedzie lepiej
Mi pracodawca nic nie da, chce wiedziec czy hodowca wie o sytuacji bo w umowie mogl zastrzec, ze ma prawo do pierwokupu psa jezeli piersi wlasciciele go sprzedaja.
a jednak zaskocze was- hodowcy martwia sie o swoje szczenieta i nie chca by trafialy do domow w ktorych po jedynym dniu chce sie
@Rolkam: To jest roczny pies (nie szczenię), a facet jest w kontakcie z właścicielem, przynajmniej z tego co pisze. Po co prowadzić takie internetowe krucjaty wymierzone w anonimowych ludzi, i to jeszcze motywować taką sytuacją, jak spanie z psem w kuchni?

Otóż:

nigdy zle nie zajmuj sie zwierzaczkami


To nie jest ten przypadek. To po prostu Twoja nadwrażliwość, czego nie potrafisz nawet zauważyć, bo zalewa Cię fala #!$%@?. To irytujące, bo
Pobierz johny-kalesonny - @Rolkam: To jest roczny pies (nie szczenię), a facet jest w kontakc...
źródło: comment_NiPfb23eJnlGSNCgjPZTvK9oPgESZyol.jpg
@Rolkam: To jest roczny pies (nie szczenię), a facet jest w kontakcie z właścicielem, przynajmniej z tego co pisze. Po co prowadzić takie internetowe krucjaty wymierzone w anonimowych ludzi, i to jeszcze motywować taką sytuacją, jak spanie z psem w kuchni?


@johny-kalesonny: wroooong
Roczny pies duzej rasy=szczenie wzgledem rozwojowym psychicznie i fizycznie
Nie wiem czy facet jest w kontakcie czy nie, nie pisal tego. Na pewno nie byl w kontakcie
@Rolkam: Masz większą wrażliwość na krzywdy ludzkie? :)

Co do odpowiedzialności - tu ciężko orzec po jednym obrazku, czy ludzie są odpowiedzialni, czy nie. Jednak ta kobieta się poświęciła dla tego zwierzaka, więc może jest odpowiedzialna a brakuje jej tylko wiedzy/rozgarnięcia? Zwierzak też był wyprowadzany, a po znalezieniu sporego kupala na dywanie każdy by pomyślał o oddaniu psa, szczególnie, jeśli nie miał wcześniej psa.

To co mi przeszkadza to Twoje założenie
@johny-kalesonny:
Ponawiam, mnie pierniczy czy ten pies spi z nimi w lozku czy nie, mnie interesuje to czy hodowca ma prawo tego psa znow posiadac, a skoro "zona juz sie ostro zastanawia" to dla mnie byla prosta decyzja moralna. gdyby nie napisal tego ze juz szukaja mu nowego domu to bym nie uruchamiala swoich znajomosci
ale z porownaniem do ekoobroncow to ty naszuj mirabelki xD staram sie przeciez odpowiedziec logicznie na
Pobierz Rolkam - @johny-kalesonny: 
Ponawiam, mnie pierniczy czy ten pies spi z nimi w lozku...
źródło: comment_zi5rzv5OimyPh3IkDPh9YG0EIoiOfrkU.jpg
@johny-kalesonny: nie wiem, to juz miedzy soba musza ustalic osoby zamieszane. (Jest to o tyle problematyczne ze hodowca jest z zagranicy). Ja sie dalej nie mieszam, wszystko zalezy od pierwszej umowy.
Slabo dla psa jezeli znow by zmienial miejsce zamieszkania, fajnje by bylo jakby go rodzinka samisa zaakceptowala i dolozyla staran by pies mial dobra opieke bez krzywych akcji