Wpis z mikrobloga

W związku z coraz większym zainteresowaniem naszą akcją alternatywną dla #rozdajo, czyli #wygrywajo o #ps4, przekazujemy wam dobrą nowinę. Zobowiązaliśmy się, że jeśli 200 osób zagra w Wykop Bombę, to do #ps4 dorzucimy grę #dyinglight. Zagrało już więcej osób, więc Dying Light dołącza do zestawu. ( )

Czym jest #dyinglight?

Dying Light to gra stworzona przez Polaków, której akcja dzieje się w świecie pełnym zombie. Sama nazwa nawiązuje do diametralnej zmiany poziomu trudności między dniem i nocą. Jeśli jednak jest się graczem niedoświadczonym, to gra zawiera bardzo rozbudowany samouczek i pomaga w wielu płaszczyznach rozgrywki. Dying Light charakteryzuje się świetną, realistyczną grafiką. Świat gry jest ogromny i oferuje masę możliwości, począwszy od mnogości NPC, skończywszy na interakcji ze światem - niszczenie, otwieranie przedmiotów, wchodzenie do budynków, pojazdów itd. Mamy też możliwość grania online oraz wcielenia się w postać zombie (òóˇ). Według nas jest to rewelacyjna gra, w którą każdy, kogo kręcą te klimaty, powinien zagrać.

I tutaj mamy #pytanie. Czy lubisz gry w klimacie postapokaliptycznym? Dlaczego tak / nie? Wśród osób, które skomentują wybierzemy odpowiedź z największą ilością plusów oraz najciekawszą według nas. Osoby te otrzymają od nas Vouchery o wartości 100 HCN, które będzie można wykorzystac od Cyber Monday (28.11) na hophands.pl. #rozdajo

Na koniec przesyłamy gameplay w wykonaniu #rockalone2k z prologu Dying Light. Enjoy! ʕʔ

#gry #hophands #oswiadczenie
HopHands_pl - W związku z coraz większym zainteresowaniem naszą akcją alternatywną dl...
  • 12
@HopHands_pl: czemu lubię postapo? temat rzeka ( ͡ ͜ʖ ͡)
generalnie podoba mi się możliwość zaorania tego wszystkiego i stawiania cywilizacji od podstaw. formowanie się lokalnych społeczności pomimo (tu wersja z zombie) ciągłego zagrożenia. Daje to możliwość zmiany niektórych niewygodnych przepisów, praw i ustanowienie ich w bardziej "ludzki" sposób. Podoba mi się też sama opcja z survivalem. Zakładanie bazy wypadowej po zapasy, budowanie prowizorycznych fortyfikacji (przed
Tak. Zawsze się interesowałem usługami pocztowymi, a że nasza rodzima poczta pędzi jak zombie po plaży to postapokalipsa z nią mi się właśnie kojarzy przez człon "post" w wyrazie a i wiele zamówionych przeze mnie paczek do apokalipsy nie dotrze stąd też tematyką POSTapokaliptyczną się zacząłęm ciekawić tak że w grach też uczestniczę i w listonosza czasem się bawię. Z pocztowym pozdrowieniem - AVIZO!!!