Wpis z mikrobloga

Pytałem ostatnio pod tagiem #krakow o jakieś rady przy zakupie oczyszczacza powietrza. Zrobiłem mały research, zgodnie z podpowiedzią zapytałem miłych ludzi z Krakowskiego Alarmu Smogowego, poradziłem się znajomych i wybrałem #xiaomi Air Purifier 2, który jest popularny i dostępny m.in na #aliexpress. Pod względem możliwości w stosunku do ceny to faworyt.

Dzisiaj odebrałem paczkę od polskiego dystrybutora więc małe #pokazzakupy zakupy. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę spisać jakieś przemyślenia po kilku dniach użytkowania.
Uparciuch - Pytałem ostatnio pod tagiem #kraków o jakieś rady przy zakupie oczyszczac...

źródło: comment_xlGOfTRU7zExgDZXV0uyq12VVZ9HePV3.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
Z tego co widzę, jeszcze ibuygou z tych lepszych sklepów ma ten sprzęt w wersji 2, w cenie ok $360 z dostawą.
Na gearbest w tej chwili jest tylko 1, w cenie $260 z dostawą.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja zaryzykowałem zakup z Polski,a z racji na wielkość pomieszczeń kupiłem air 1. Bardzo uda y zakup, przestałem budzić się z katarem. Sklep aze (opinie nienajlepsze, ale paczka w dwa dni)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cointreau: widzę nie tylko ja mam ten problem. jak wytrę czarny stół nawet ręcznikiem papierowym z plynem do mycia mebli w południe to wieczorem już widać na nim drobinki kurzu :///
  • Odpowiedz
@slawke z tym że na ciemnym widać szybko kurz to już się pogodziłem, natomiast nie wiem dlaczego mimo sprzątania częstego wciąż jest bardzo dużo kurzu. Mój przyjaciel mieszkający w tej samej dzielnicy nie ma takiego problemu z kurzem. Zastanawiam się czy może to kwestia wysokości stropów, on ma niższe a ja wysokie.
  • Odpowiedz