Wpis z mikrobloga

Mój ojciec to fanatyk wędkarstwa, czeski, audio

Můj otec je rybářsky fanatik. Polovina bytu #!$%@? s pruty. Nejhorší. Průměrně jednou za měsíc někdo vstoupí do ležících na zemi háku nebo kotev a musí ji vytáhnout v nemocnici, protože mají otřepy na konci. Ve svých 22 letech života už 10krát jsem byl na takovem ošetření. Před týdnem jsem šel na nějaký výzkum a holka na recepci, jakmile mě uviděla, přikázala sundat boty xD Pomyslela že znovu háček v noze. Druhá polovina bytu #!$%@? "Polským rybářem", "Světem Rybáře", "Super Kaprem" xD atd. Každý týden otec dělá prohlídku po všech stáncích v městě aby shrnut všechny rybářské časopisy. Byl jsem tak hloupý, aby že naučil jsem ho v Internety protože jsem si myslel, že ušetřime trochu peněz na teto časopisy, ale teď není dost, že kupuje je stále a ještě sedí na některých fórech pro rybáře a obrací hovnobouře s ostatními rybáři o nejlepší návnady, atd. Umí roztrhat tvář k monitoru nebo vycpat klávesnice z okna. Jednou, když mě otec nasral, zalozil jsem tam profil a trolloval jsem psanim v jeho tématech nesmyslnosti jak "karasi jedí sračky". Matka nemohla udržet krok s vaření guláše ke klidu. A-ha, ma už pozice SUMEC za deset tisic příspěvek na forum.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak obiecałam tak zrobiłam, jak mnie najdzie będzie kolejna część.
Czeskiego używam sporadycznie, więc pewnie są błędy + nie za bardzo się orientuję w ich czanmowie, więc jest tak trochę prostacko przetłumaczone, ale mi wybaczycie :P

I tak, kiedyś miałam lepszy głos, elo ( )

#pasta #heheszki #czeskiznightshade
  • 211