Wpis z mikrobloga

Mirki planuję otworzyć ten serwer #mirkometin #metin2 no i mam trochę więcej szczegółów na ten temat.
1. Serwer będzie Easy/PVP z naciskiem na easy. Fakt, głównym założeniem będzie #!$%@? się z innymi. Ale w gre wchodzi również lvlowanie z max lvl na 230 (może więcej. Zobaczymy jak tempo lvlowania wyjdzie.)
2. Serwer będzie publiczny, z małymi bonusami dla mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba będzie podejść do Soona i odpowiedzieć na 2-3 pytania o wykopie. Będą proste bez obaw.
3. Skład administracji nie jest jeszcze znany. Wybierzemy sobie demokratycznie + przez moje typy.
Mam jednak wymagania. Wiek raczej nie będzie grał tu roli. Najważniejszy będzie ogar.
4. Sklepy planuje tak:
HANDLARZ ZBROJĄ
- Standardowe rzeczy
- Tarcze na 21 lv
- Tarcze na 61 lv
- Helm na 42 lv
- Zbroje na 61 lv
HANDLARZ BRONIĄ
- Standardowe rzeczy
- Bronie na 30 lv
- Bronie na 65 lv
HANDLARKA RÓŻNOŚCIAMI
- Standardowe rzeczy
- Biżuteria nieb.
- Roski
- KDki +5
- Te runki takie do buffowania
HANDLARKA W KOLE
- Metale
- Dodanie bonu
- Dodanie 5 bonu
- Dodanie 6/7 bonu
- Reset bonów
- Reset 6/7 bonu
- Sztabka 500kk
- Perły
- Inne pierdoły
Ulepszenie zawsze 100%.
Yang + Exp + Drop 1000%. Za dużo za mało piszcie.
Z dropu wyrzuce wszelakie pierdoły na low lvl i inne gówna które można standardowo dostać w sklepie.
5. Będą 2 królestwa, Jinno i...? Nie wiem które. Nie warto nie potrzebnie obciążać serwera. Zmieścimy się w 2.
6. Z mobów mogą polecieć jakieś szkaty np. Blaski
Z blasków można dostać:
- Stalka +0
- PD Ring
- Sztabka 500kk
- Perły
- Broszury
- Bronie 75 lv
- Moneta na drop yang
- Rękawica złodzieja
Każdy mirek dostanie 3 takie szkaty na start od Soona.
Szkaty będą leciały dość rzadko, muszą mieć przecież jakąś wartość.
7. PVP
Generalnie nie chcę, żeby PVP było na zasadzie tego kto wbije najlepsze bony 6/7 klasowe. Postanowiłem CAŁKOWICIE je usunąć.
8. Pieniądze
Chodzi o pieniądze na funkcjonowanie serwera. Wszelkie pieniądze można już wysyłać na paypal:


Każda osoba, która wpłaci cokolwiek otrzyma dostęp do zamkniętych betatestów. Jeżeli chcecie oddać resztki z PSC czy coś to pisać na PW. Dolicza się do listy osób do zamkniętej bety. Inne formy wpłaty pisać na PW ewentualnie na maila metinmirko@gmail.com. Jeżeli boicie się o fundusze to mogę was zapewnić w 100% a nawet więcej, że nie przeznaczę ich na nic innego poza serwerem. Mogę codziennie wysyłać wykaz z Paypal itd.
9. Inne
O inne rzeczy o których zapomniałem, ewentualnie wasze uwagi dot. serwera piszcie pod postem lub na PW. Ustosunkuję się do wszystkiego.
  • 9
  • Odpowiedz
@twinzpl: 2. te pytania o wykopie będą pewnie za łatwe i pewnie każdemu wpadną bonusy - albo ktoś spoza Wykopu będzie rozprowadzał w wiadomościach prywatnych w grze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeżeli będzie szybki lvling to IMO nie ma sensu wrzucać do sklepu tarczy poniżej 61lvl
  • Odpowiedz
@cropdd: Nad tarczą trzeba bedzie pomyśleć. W sumie trochę racji masz. Pytania będą dot. pasty o serwerowni i może jakiejś sławniejszej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°) radzę jej poszukać i się zapoznać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz