Wpis z mikrobloga

Z przykrością dochodzę do wniosku, że pomału umierają moje trzy ulubione gry, w ktore gralem od przeszło 10 lat, do których wracalem po kilka razy każdego roku. które ciągneły jeszcze poprzez popularność serwerów prywatnych, Takie serwery prywatne to najlepsze co mnie w życiu spotkało, sam mogłem wybrać czy zaczynając gre moge liczyć na tydzień, miesiac lub kika miesięcy zabawy w zależności jak typ serwera wybrałem, Może było sobie pozwolić na bycie w topce grając 2-3 godzinki dziennie a nie jakto miało miejsce na serwerach globalnych gdzie pryw wiodły osoby grające 24/h, Takie serwery prywatne to również masa wszelkiego rodzaju modyfikacji, pluginów ktore ulepszały rozgrywke na co nie można było liczyć na globalu, Kolejny plus to polskie serwery gdzie 90% populacji to własnie nasi rodacy( za młodu kiedy człowiek jeszcze nie bardzo into english, więc to był plus).
potem opisze jaka sytuacja obecnie występuje w tych grach, może sami zgadniecie co to za gry, T, L, C #gry #mmorpg #mmo #mmofps #zalesie
  • 7