Wpis z mikrobloga

Francuskie samochody
Zastanawiam się skąd wzięła się opinia, że francuskie samochody są awaryjne? Nie jest ona na pewno prawdziwa wg mnie. Obecnie od paru lat często używam francuskiego auta Renault Megane II z 2004r.- srebrny kolor (chociaż do mnie nie należy) i jest to samochód powypadkowy i nikt na niego nie chucha i nie dmucha, przebieg oficjalny niby ponad 200 000 (a pewnie kręcony) i do tego z silnikiem niby najbardziej awaryjnym ze stosowanych w tym aucie. Opinie? Świetnie się sprawuje, nic zupełnie się nie psuje (oprócz szyb z tyłu elektrycznych, które nie działają), auto mega ekonomiczne, potrafi mieć średnie spalanie poniżej 4 l/100km na odcinku np. paru tys km !!!! (przy ponad 100 KM ), dobrze wyposażony- czujnik deszczu, automatyczna klima, pełna elektryka, kluczyk zdalny (auto odpala na przycisk), bardzo fajne rozwiązania itd. Wygodny, nowoczesny i bardzo dobry samochód.
Mój znajomy kupuje tylko francuskie auta- miał już wszystkie marki chyba i jest bardzo zadowolony i nic mu się nie psuło takiego.
#samochody #francja #motoryzacja #ciekawostki #renault #swiat #technologia
johanlaidoner - Francuskie samochody
Zastanawiam się skąd wzięła się opinia, że fran...

źródło: comment_3CJJAZ9pfq9UvaoRTthYdxj3PS54YMVi.jpg

Pobierz
  • 30
@malinowydzem: pamiętam jak nim jeździłem i mi wystarczało bo to był mój pierwszy samochód, potem przyszło 110KM i było mało, potem 207KM i mało, teraz 240KM i nadal mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)