Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ludzie którzy myślą że jak są starsi to wszystko lepiej wiedzą. Nie wytłumaczysz ze ABS przeciwdziała blokowaniu kol. Facet który nawet auta z abs nie ma myśli ze abs rozkłada sile hamowania ROWNO... Nie wmówisz ze auto podczas hamowania silnikiem nic nie pali, bo dla nich auto musi dostawać paliwo bo SILNIK PRZECIEŻ MA TE 3000OBR/min przecież musi dostawać paliwo bo by zgasł XD I możesz tłumaczyć że nic nie pali, bo skąd się bierze iskra jak dodajesz gazu? Przecież jak dodajesz gazu to auto jedzie czyli cały czas dostaje paliwo... Nosz #!$%@? xD Ale się będzie kłócić bo on jeździ 20 lat a ja tylko rok, #!$%@? że 3 lata robiłem na mechanice i po dziś dzień się interesuje wszelakimi systemami w aucie, ale nie, bo ja wiem lepiej. ##!$%@? #doroslosc #mechanikasamochodowa #motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
Nie wmówisz ze auto podczas hamowania silnikiem nic nie pali, bo dla nich auto musi dostawać paliwo bo SILNIK PRZECIEŻ MA TE 3000OBR/min przecież musi dostawać paliwo bo by zgasł XD


@NewEpisode: chwilunia... Czy to nie Ty ostatnio wrzucałeś na mirko post, w którym twierdziłeś że auto pali Ci mniej jak dojeżdżasz na luzie do świateł albo z górki??
  • Odpowiedz
@NewEpisode: 99% to nie, mniej. Ale chodziło mi to że oni uczyli się w innych czasach kiedy większość aut było na gaźniku stąd ich niedowierzenie że auto nie spala paliwa hamując silnikiem.
  • Odpowiedz