Wpis z mikrobloga

  • 0
@Myrten Nie każdemu się po drodze z dowodami naukowymi na potwierdzenie wpływu działalności człowieka na przyspieszenie ocieplenie klimatu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: A Clintonowa to socjopatka, która eliminowała polityków, jej fundacja jest opłacana przez kraje wspierające terroryzm i nie zgłosiła tego gdzie trzeba, koło niej lata grupka pedofilów w tym może jej mąż, ma córeczkę która nie zgłaszając tego brała na życie fundusze z fundacji i opłaciła nimi ślub... do tego pokojówka drukowała tajne dokumenty, a jej prawa ręka ma rodzinę opłacaną przez książąt arabski i należą do Bractwa Muzułmańskiego i babskiego
  • Odpowiedz
@ciachostko: to jest tak samo jak względem PiS. Atakuje się najgłupszą pierdołę - jak Pawłowicz jedząca w sejmie - i się na niej zafiksowują. Przecież nie będą atakować programu wyborczego - to ich przerasta.
  • Odpowiedz
@WincyjBroni: 30 lat doświadczenie ale bez wnikania w to co się wtedy działo mam rozumieć?, to już jest mało istotne?. Boli cię tak, że Trump odziedziczył po kimś spadek?, to jest chyba naturalna kolej rzeczy a jak widać zarządza nim odpowiednio skoro nadal jest miliarderem.
  • Odpowiedz
Akurat na wykopie często można przeczytać krytykę odnośnie programu socjalnego PiS czy też świetnych posunięć ministra Macierewicza.


@NormanCroucher: taka krytyka, że aż mi się chce głosować na PiS chociaż nie lubię socjalizmow i Macierewicza. Jak się pojawia coś przeciwko socjalizmowi od Korwina to neuropki "hurr durr, dupa nie wolny rynek", a jak się pojawi socjalizm u PiS to neuropki nagle zaczynają krytykować socjalizm. Hipokryzja od której chce się rzygać.
Co do
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia tylko jakieś wycinki maili z Wikileaks, które dziwnym trafem ujrzały światło dzienne akurat na koniec kampanii kiedy Clinton miała stanowcza przewagę, dobre jest też to że kiedy zwolennicy Trumpa widzą ze poprzednią rewelacja nie spowodowała burzy to wyciągają coraz "lepsze" rzeczy - jak ten słynny okultyzm czy pedofilia
  • Odpowiedz
@ciachostko nic mnie nie boli, zdrowie bardzo dobrze, dziękuję że pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałeś oświadczenia majątkowe Trumpa że wiesz że jest miliarderem? Obstawiam że gdyby sprzedała wszystko to co ma i uregulował długi wyszedłby w najlepszym wypadku na 0. To co jest mindfuckiem tej kampanii to poparcie biednych białych które Trump ma tylko że wzgledu na swój rasizm. Dodatkowo prezentuje się jak "od 0 do milionera",
  • Odpowiedz
to jest tak samo jak względem PiS. Atakuje się najgłupszą pierdołę - jak Pawłowicz jedząca w sejmie - i się na niej zafiksowują. Przecież nie będą atakować programu wyborczego - to ich przerasta.


@Siotson: Co jest trudnego w zmasakrowaniu programu wyborczego PiSu?
  • Odpowiedz
Co do Macierewicza jest identycznie jak z Trumpem. 90% to memy, że wariat. 9% to wpisy, że wariat. Merytorycznej krytyki tyle co kot napłakał.


@Siotson: Co tu chcesz analizowac. U Macierewicza wystarczy zobaczyc co robi przez ostatnie miesiace. Ja serio wspolczuje jego PRowcom, bo ciezko chocby takiego Misiewicza wytlumaczyc.
  • Odpowiedz