Wpis z mikrobloga

@ciachostko: To symptom znacznie poważniejszego problemu. O ile to nie przeraża mnie u Zenka z Szamotuł, o tyle u prezydenta USA to, że ignoruje wiedzę naukową i na podstawie własnego widzimisię decyduje jak wygląda rzeczywistość jest niebezpieczne. A Trump ma historię ignorowania praktycznie każdej dziedziny nauki Każdy ma prawo do swoich opinii ale nie do swoich faktów...
  • Odpowiedz
@WincyjBroni: dalej nie rozumiem jak to się ma do wyborów, stawiasz znak równości pomiędzy kimś kto prowadzi interesy i jak to w biznesie - bywa różnie a Clinton za którą ciągnie się afera za aferą, gdzie ginęli ludzie. Chyba mamy jakiś inny system wartości jeśli według ciebie to ona jest lepszym wyborem. Już samo to, że broniła swojego męża zboczucha a później się śmiała z ludzi którzy jej uwierzyli przyprawia mnie
  • Odpowiedz
@ciachostko: Największym problemem Polaków jest to, że zachowują się tak jakby te wybory były u nas. No żeby chociaż ta prawa i lewa strona na wykopie analizowała rzetelnie postulaty obu kandydatów, a tu jeden wielki ściek z obu stron, zupełnie jak w naszym "sezonie wyborczym".

  • Odpowiedz
@Siotson:

taka krytyka, że aż mi się chce głosować na PiS chociaż nie lubię socjalizmow i Macierewicza. Jak się pojawia coś przeciwko socjalizmowi od Korwina to neuropki "hurr durr, dupa nie wolny rynek", a jak się pojawi socjalizm u PiS to neuropki nagle zaczynają krytykować socjalizm. Hipokryzja od której chce się rzygać.


Ja tam jestem raczej wolnorynkowcem i pomoc socjalną oparłbym o zwiększenie kwoty wolnej.
Może po prostu nie podoba im
  • Odpowiedz
  • 0
@Replica z imienia i nazwiska? pesel też chcesz?. Od kilku miesięcy mówi się o ludziach z libii czy amerykańskich żołnierzach którzy przez nią zginęli ale przecież co tam to nie może być prawda :v
  • Odpowiedz
Ja tam jestem raczej wolnorynkowcem i pomoc socjalną oparłbym o zwiększenie kwoty wolnej.

Może po prostu nie podoba im się TA forma socjalizmu a za inną by już przepadali? Bo wiesz, może cię zaskoczę ale to że ktoś chce pomagać biedniejszym nie znaczy że każdą formę pomocy musi popierać.


@NormanCroucher: tu akurat się z tobą zgadzam w 100%.

Pięknie poprowadzona lustracja, śledztwo smoleńskie toczące się latami, uwalenie przetargu na carcale i
  • Odpowiedz
@ciachostko pesel nie. Ale jakieś konkrety by się przydały. Pojechała do tej Libii i zadźgała kogoś widelcem? Jak od miesięcy się mówi to chyba możesz rzucić jakimś linkiem na ten ten temat.
edit: jesli chodzi tego dyplomatę z Benghazi to maile podobno nie miały na jego śmierć wpływu bo z innych, publicznie dostępnych źródeł było wiadomo gdzie będzie.
  • Odpowiedz
A czy te przemyślane akcje jakoś się przyczyniły do poprawy sytuacji Polski?


@NormanCroucher: jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Ocenić jakiekolwiek działania rządu można dopiero po wielu latach. Co do lustracji mamy skutki - stary układ się trzyma. Ale też jeden może powiedzieć, że gdyby Macierewicz nie dogadał się z układem to mielibyśmy chaos w kraju. To tak jak z Wałęsą - dogadał się z komuchami i jeden powie, że
  • Odpowiedz
@Replica: mówili o tym często na wypoku i skoro ja o tym wiem a rzadko się udzielam w dyskusjach politycznych, choć ostatnio częściej bo wybory, to w takim razie ty też pewnie widziałeś te znaleziska/wpisy ale mocno prawdopodobne, że stoisz dalej za Clinton więc szkoda chyba mojego czasu żebym cokolwiek podsyłał.
  • Odpowiedz
@ciachostko Jak bym widziała znaleziska, nie prosiłabym o linki. Na razie wygląda na to że po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Bo wiem, ale nie powiem najczęściej do tego się sprowadza. Pomijam już fakt, że podejście "jak masz inne poglądy to z tobą nie gadam" jest zgoła idiotyczne, więc z mojej strony EOT.
  • Odpowiedz