Wpis z mikrobloga

@damianbeat: @Papasanbaba: zawsze gdy widzę takie śliczne domy w lesie to się zastanawiam co robi właściciel gdy zapomni kupić mąki ? albo skończy się papier ? albo jak zechce mu się coś słodkiego ? takie miejsca to są fajne jak przyjeżdżasz na wakacje albo ferie przez dłuższy okres czasu nawet najbardziej klimatyczne spacery po lesie się znudzą,wiem bo sam mam dom na wsi,dookoła lasy,wzgórza i serio po miesiącu nie mam
@Hamouma: Pewnie wsiada do swojego amerykańskiego pikapa i jedzie do miasta. Osobiście sam bym nie chciał mieszkać w lesie, wolałbym na obrzeżach większego miasta, coby mieć spokój, ale i blisko do cywilizacji jak trzeba. Sam w lesie mam mały domek, brak bieżącej wody, prądu, internet tylko 3g, no ogólnie warunki nie do życia, na wakacje 1-2 dni spoko. Dalej bym tam zajoba dostał. Co do fotki, to wcale bym się nie
@damianbeat: Miesiac temu wróciłem z Kanady i też zawsze byłem przekonany że takie domki nad woda stoja w jakiejs dziczy i zapewne jakis tam procent tak. Jednak wiekszosc z tych chatek (a jezdzac tam samochodem widzialem ich od cholery) stoi bardzo blisko drogi (najczesciej krajowej). To zdjecie jest zapewne zrobione z owej drogi przez jakiegos turyste. Drogi sa zima odsniezane w tempie ekspresowym (to slowa mojej znajomej z Quebecu) wiec jak