Wpis z mikrobloga

@wachowsky: Starówka (krzywa wieża, spacer, idealnie po zmroku - teraz na szczęście już przed 17 ciemnawo), ul. Warszawska, bydgoskie, Twierdza Toruń, a do jedzenia Pierogarnia Stary Toruń albo piwko w Olbrachcie, kawa w wielu klimatycznych kawiarniach (Central Coffie Perks, Różą i Zen, Zachcianka, Sowa), i jeszcze lody u Lenkiewicza, ale to już tylko dla twardzieli :)
bydgoskie,


@waruznrt: poważnie? XD szczególnie że:

teraz na szczęście już przed 17 ciemnawo


XD

i jeszcze lody u Lenkiewicza, ale to już tylko dla twardzieli :)


@waruznrt: ja w ostatnich latach niestety zmieniłam zdanie na temat lodów od Lenkiewicza, w wymienionej przez Ciebie Sowie mają (według mnie) lepsze... #!$%@?ąc, pamiętam jak gałka u Lenka kosztowała 2zł ()

Z całą resztą się zgodzę, toruńska starówka jest najlepsza
@waruznrt: A więc Mirku, byłem w Pierogarni 10/10 - dobre jedzenie, klimat no i krecik w WC na łańcuchu do poczytania. Byłem u Lenkiewicza na Toruń Latte, całkiem smaczna. Ogólnie Toruń bardzo ładne miasto (przynajmniej ta stara część). Mam pytanie, czy jest tam jakaś symbolika liczby 96 lub kończenie wszelakich cyfr, godzin otwarcia na niestandardowe? Kupowałem pierniki za 14,96, a godziny otwarcia Pierogarni to 11:03 do 22:56 bodajże...A pierogi po 22.96zł