Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magnolia-Fan: nie uważasz, że każde środowisko odbiera "żart" na swój sposób i to, że w prywatnej grupie coś takiego przejdzie bo po prostu mamy kilku śmieszków i jesteśmy przyzwyczajeni, a inaczej jest gdy spojrzy na to ktoś kto w ogóle nie wie co to za postać na slajdzie?
Po prostu nie widzę sensu wynoszenia tego poza grupę docelową. W takim razie @Enzo_Molinari może wrzucać tutaj podobne zdjęcia, memy czy żarty kilka
@Arnoldy: powtórzę: jesteś od wczoraj w internecie? Wszystko co publikujesz zostaje. Wszystkie gówniane żarty zostają. I to nie wina osoby, która to upublicznia, że macie gówniane poczucie humoru i się go wstydzicie. Jedyne co o was dobrze świadczy, to fakt, że się tego wstydzicie. To że oburzacie się na osobę, którą to oburzyło już świadczy o was trochę gorzej. Znaczy to, że jesteście zwykłymi kabotynami.
@Magnolia-Fan: niech sobie zostaje, nie mam z tym absolutnie żadnego problemu. To, że inni zobaczą nasze #!$%@? poczucie humoru też mnie nie rusza, mam do tego dystans. Ból dupy mam przede wszystkim o to: "Gardzę studenckim śmieciem gdziekolwiek jestem". Nie chcę być źle zrozumiany tzn. nie boli mnie to, że ktoś źle myśli o grupie do której należę ale jeżeli @Enzo_Molinari chce coś z tym zrobić to niech spróbuje napisać, że
@Magnolia-Fan: Masz rację, na pewno by tak było ale jeżeli chce potępiać nasze zachowanie to wypadałoby aby sam tak nie robił. Jednak mam dobrą wiadomość. Na żywo aż z takimi #!$%@? "żartami" na polibudzie się nie spotykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ehh, róbcie dalej gówno burze wyjdzie z tego tyle, że pedro się #!$%@? i #!$%@? wszystkich co z nim mają ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
A ten kaczor i tak pozostanie niezidentyfikowany..