Wpis z mikrobloga

@Patryk: Ukraińcy = ludzie pochodzący z Ukrainy. W tym wyjątkowym przypadku wliczam kobiety w zbiór ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i poznałam już tu sporo Ukrainek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym wyjątkowym przypadku wliczam kobiety w zbiór ludzi


@Chacha: czyli kobiet nie traktujesz jako ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedz lepiej gdzie można poznać Ukrainki bo ja jakoś nie widuję nigdzie
@Patryk: tak się jakoś przyjęło na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º) W IT jest sporo Ukraińców obu płci. To dość smutne, że nawet wypłata juniorska/stażysty potrafi być większa, niż ich rodzice zarabiają miesięcznie w przeliczeniu na złotówki.
W IT jest sporo Ukraińców obu płci


@Chacha: Gdzie? :O
Ja wiem o jednym facecie. I to też nie znam go osobiście tylko po prostu wiem że gdzieś tam jest.
Niby ściągają ich firmy tutaj, ale nie wiem czy aż tak dużo...

To dość smutne, że nawet wypłata juniorska/stażysty potrafi być większa, niż ich rodzice zarabiają miesięcznie w przeliczeniu na złotówki.

To chyba dobrze. Nie wiem dlaczego miałoby to być smutne.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: w mojej firmie jest bodajże 3 facetów, u niebieskiego 2 dziewczyny i jeśli dobrze pamiętam, też 3 chłopaków. Smutne dlatego, że ciężko mi sobie wyobrazić życie za 400 zł miesięcznie (zwłaszcza dorosłej osoby :/)
@Patryk: Nie wiem jak w innych miejscach, w takim towarzystwie się obracam :D
w mojej firmie jest bodajże 3 facetów, u niebieskiego 2 dziewczyny i jeśli dobrze pamiętam, też 3 chłopaków. Smutne dlatego, że ciężko mi sobie wyobrazić życie za 400 zł miesięcznie (zwłaszcza dorosłej osoby :/)


@Chacha: Strzelam, że gdzieś bliżej granicy. Jakie miasto?

Co do tych 400zł - chyba w każdej pracy w Polsce zarobi się więcej, więc to nie jest specyfika tylko IT.