Wpis z mikrobloga

@MatMal: Większość ludzi w mediach społecznościowych robi to samo i to za darmo, publikując zdjęcia przy każdej okazji, ona po prostu to spieniężyła. Nie widzę w tym zagrożenia dla ludzkości. Dramatem jest brak szacunku do przypadkowej osoby w Internecie, nie zawartość jej profilu.
@MatMal:

Czy słynny cytat "Jak kupisz mi jeansy, to zrobię Ci loda" też jest sprzedawaniem wizerunku?


to fajnie masz w domu jak nie widzisz różnicy pomiędzy założeniem koszulki z logiem producenta, a opierdzieleniem komuś gały za jakieś dobra.

@arbuzowekaktusy wcześniej mówił o nowych możliwościach zarobków- prawdopodobnie chodziło o to, ze teraz kimś sławnym, twarzą produktu może zostać każdy. jest mnóstwo portali dzięki którym można sie zaprezentować, z pominięciem zraczałych, hermetycznych 'agencji
No dobra to inaczej skonstruuje pytanie.

Co to za świat, w którym marki prześcigają się w zatrudnianiu nieprofesjonalnych modelek, w których większość z nich, jedyne co ma do zaoferowania to pokazanie na zdjęciu swojego tyłka czy zrobionych cycków?

Ja jako facet nie narzekam, jak napisał @jokefake dobra loszka, im więcej cycków tym lepiej. Ale uważam, że to co kobiety robią z tym światem to jest #!$%@? dramat ( ͡° ͜ʖ
@MatMal: o kurde mirek odkryłeś że ludzie którzy przyciągają innych ludzi to dobry nośnik reklamy. Otworzyłeś nam wszystkim oczy. A ja głupi myślałem że ten Lewandowski w reklamie maszynek do golenia wylądował bo po prostu często się goli i tak go chcieli wyróżnić ehhh