Wpis z mikrobloga

@Pribadi: imho jednorazówka, ale ma to swoje plusy, potrzebowałem kiedyś wyrzynarki, kupiłem najtańszą w jakimś markecie budowlanym, sprzęt się popsuł po kilkunastu dniach, ale co miałem zrobić to zrobiłem. Oddałem na gwarancji, dostałem zwrot pieniędzy.
@Stulejman_Wspanialy: No właśnie się zastanawiam jak to dokładnie wygląda, bo Parkside jak na marketówki, to robi całkiem porządny sprzęt i z gwarancją zero problemów.
Kilka razy widziałem, że kilka osób miało bezpośredni kontakt z tym sprzętem.
Może zawołam technicznych speców @Jarek_P @PIGMALION i @hrumque - co wy na to?
@Pribadi: Ja kupiłem wiertarkę udarową za 100 zł taką 900W i w betonie nią nic nie wywiercę, pożałowałem kasy i teraz mogę sobie w drewnie wiercić i metalu, no może w cegle ale ja ceglanych ścian nie mam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki jaką porządną wiertarkę polecą?
@dzieju41

@Pribadi: Ja kupiłem wiertarkę udarową za 100 zł taką 900W i w betonie nią nic nie wywiercę, pożałowałem kasy i teraz mogę sobie w drewnie wiercić i metalu, no może w cegle ale ja ceglanych ścian nie mam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mirki jaką porządną wiertarkę polecą?

Bo kupiles zwykla z udarem mechanicznym.Kup z elektropneumatycznym systemu sds plus.
@dzieju41: Wiesz co akurat w przypadku wiertarek udarowych, to nie ma co za bardzo oszczędzać. Szczególnie jak ma się porządne ściany. Mieszkam w bloku z wielkiej płyty, więc temat przerabiałem. Ostatecznie dałem ~350 zł. za Einhella z pneumatycznym udarem. Najtańsze wiertło z Boscha, Dewalta itp. i szło jak w masło i u mnie i u dziadka.
Ja kupiłem wiertarkę udarową za 100 zł taką 900W i w betonie nią nic nie wywiercę, pożałowałem kasy i teraz mogę sobie w drewnie wiercić i metalu


@dzieju41: A co ja tutaj pierdylion razy powtarzam? Ostatni raz 3 dni temu: http://www.wykop.pl/wpis/20330017/#comment-72682103
Do betonu tylko sds+ z elektropneumatycznym udarem, a nie jakieś terkotki.

@Pribadi: Obejrzyj - jak podstawa (stopa) będzie kupy się trzymała (a nie będzie z wytłoczki z konserwy zrobiona)
@Pribadi: będziesz pan zadowolony :)

Poważniej - nie znam tej wyrzynarki, ale Parkside firmuje dość dobre narzędzia, za te pieniądze lepszej nie kupisz. Ma wszystko, co trzeba (szybkie mocowanie, cofanie ostrza, regulacja obrotów), parę rzeczy zbędnych (laserowa prowadnica) i do tego kosztuje grosze. Szkoda tylko, że nie ma walizki, ale nie ma co wybrzydzać, bierz.

Mirki jaką porządną wiertarkę polecą?


@dzieju41: dowolną, ale z udarem pneumatycznym, a nie z pierdziawką.
@hrumque: Wiesz co mam taką starą młotowiertarkę na wiertła sds i nią ostatnio (bo tą za 100 nie dałem rady) wywierciłęm ostatecznie otwory w ścianie bez stresu i bez problemu. Ta młotowiertarka ma 2 wady jest cholernie ciężka i niestety ciężko po włożeniu wyciągnąć z niej wiertło (normalnie męka), może jest na to jakiś patent?
@Pribadi: @PIGMALION: