Wpis z mikrobloga

@michuck: przecież to jest próba morderstwa. 0o' Pomijając prawo, jak człowiek może chcieć zabić drugiego w taki sposób i za taką rzecz jak (nawet nielegalne itd, nie wiem) ściganie się po lesie... 0o'
  • Odpowiedz
Opis:

A friend of ours posted this photo of trail sabotage on one of the runs down the Old Pale. Whilst these trails are unofficial, the Forestry have been tolerant of them, so long as no more digging takes place. The FC also built a gate at the bottom to slow riders before they join a busy track and avoid conflict with other users.

The vast majority of walkers, horse riders co-exist
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: nie chodzi o to. Rozumiem brak empatii względem zwierząt, to dość częsta (niestety) postawa... ale to jest PRÓBA ZABICIA CZŁOWIEKA. Jak, nie wiem... zamontowanie bomby gdzieś, no nie widzę różnicy i nie mogę uwierzyć, że można być taką osobą która widzi.
  • Odpowiedz
@manedhel: U mnie ktoś ścina wielkie drzewa na ścieżkę singla O_o
Co jakiś czas ktoś je tnie w kawałki i zabiera, a potem kolejne wielkie drzewo ląduje na ścieżce (,)
  • Odpowiedz
@typowytypek: jasne, zabijają się albo niechcący (nawet napaści to zazwyczaj "wypadki" z bezmyślności jeżeli chodzi o moralną racjonalizację większości napastników), albo np. na wojnie... ale tak w społeczności którą się z kimś współtworzy to chyba tylko psychopaci, ew. już totalna patologia jakiegoś społeczeństwa typu slumsy. Czy się mylę?
  • Odpowiedz