Wpis z mikrobloga

Z góry sorry za spam, ale dostaję sporo pytań.

Pisałem to już nie jeden raz że jak najpierw zrobi się gifa i potem dopiero wrzuci na gfy to wykop praktycznie zawsze przyjmie.
Ja to robię tak:

-zgrywam video sam z AceStream albo kopiuję link z reddita
-wrzucam video tutaj: http://ezgif.com/video-to-gif (można wrzucić video z dysku albo wkleić link online) klikam upload
-ustawiam początek gifa i jego długość tak żeby pasowało
-ustawiam fps (20 fps (max 15s) to absolutne minimum, 10 nie da się oglądać)
-pojawia się gif, kopiuję link do gifa i wrzucam na gfycat.com
-michał białek łaskawie przyjmuje golgifa na wykop.pl

Innego, łatwiejszego sposobu nie znam, czasami jak mam AceStream niższej rozdzielczości to wystarczy wrzucić tyko na gfy, ale nie zawsze to działa.

Tak, wiem, za dużo #!$%@?. Pozdrawiam z tego miejsca @wykop

#golgif
  • 10
@Minieri: pisałem do @a__s na PW, ale to pewnie raczej normalne że nie odpisała bo dostaje z miliard wiadomości
niemniej jednak to niezwykle frustrujące że tag który się świetnie rozwijał i jest dobrze zorganizowany od pół roku co najmniej nie działa tak jak powinien. Tym bardziej, że wszystko działało jak powinno a pewnego dnia się zepsuło (tak po prostu, nagle) i nie było żadnej konkretnej wiadomości zwrotnej od serwisu czemu, jak,
@redheart: Też do niej napisałem i odpisała mi to co wkleiłem wcześniej: że teraz nie mogą, ale zajmą się tym jak tyko będzie taka możliwość. W sensie nie odpisała mi nawet ale odesłała do jakiejś wcześniejszej odpowiedzi gdzie napisała coś takiego właśnie
Mają się tym niby zająć "jak tylko będzie taka możliwość"

@Minieri: Działa, dzięki.
@wykop: @a__s: szkoda, że przez 10 miesięcy nie było możliwości zająć się tematem, ale rozumiem że obecnie macie większe problemy z serwerami, tagami i aferami.