Wpis z mikrobloga

@1984: pedałko-rurki to moje osobiste odczucie, jeśli napiszę że żółty kolor jest do dupy to od razu znaczy, że masz go nie lubić? Moje odczucie to moje odczucie, a ty sobie pedałko-rurki noś kiedy chcesz i gdzie chcesz.
@tajemniczygosc: pokazywałem przykład, ogólnie już dostałem kilka ciekawych propozycji więc może coś znajdę
@nonabl3: Lee, Wrangler, Levis, Cross.

Doczytałem, że chcesz chinosy. No to trochę beka, bo chinosy w założeniu mają dopasowane (co != rurki, nie widziałem ostatnio żadnych rurek w sklepach). Kup sobie sztruks w lumpie, będzie pasował.( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli jednak zdecydujesz się na chinosy, to: Vistula, Bytom.
@agaja: Pull and bear, bershka, zara. Wyższy albo całkiem wysoki stan. Zwężane, ale wciąż luźne, albo w ogóle proste nogawki. Jedyny minus to długość (szalona moda na spodnie przed kostki), ale spokojnie znajdzie się też coś normalnej długości. I ceny niezłe :-)
@monika_90: Podejrzewam, że noszenie takich typowo 100% rurek przez mężczyznę prowadzi do stopniowego, regularnego zaniku jąder, trzy pokolenia i jądra będzie można zobaczyć jedynie w książce do biologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bamalisowa: W okolicy straszna posucha na większość polecanych sklepów ale zapamiętam gdzie szukać następnym razem :)
@nonabl3:

na przykład coś takiego

Takich szukaj w sklepach z odzieżą bardziej elegancką jak Lavard, Vistula, Wólczanka, Royal Collection, etc. Słowo klucz: casual oraz chino (chinos, chinosy).

Przy czym nie twierdzę, że to są eleganckie spodnie ale w takich sklepach mają tego typu portki.
@nonabl3: ostatnio miałem tak samo chciałem kupic zwykle schludne czarne jeansy to koleś mi daje same rurki albo jakies dla januszy to poprosiłem o chinosy i #!$%@? to jest zajebiste polecam eleganckie nie cisną w jajach możesz robić przysiady ogolnie polecam