Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że chcąc kupić sobie normalne, zwykłe spodnie męskie, skazuję się na jakieś mission impossible i pozostaje mi jedynie przebierać w jakichś pedałko-rurkach z takim ciasnym kroczem, że normalnemu człowiekowi się nawet jajca tam nie zmieszczą? Dokąd ten świat zmierza...

#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #niebieskiepaski
  • 117
  • Odpowiedz
@rudelusterko: Nie kojarzę takiego w okolicy, ale nazwę zapamiętam, dzięki :)
@Kroomka: Wchodzę do sklepów z dość dużym wyborem a pomimo tego na 10 spodni 8 to pedałko-rurki, bo taka moda to lepiej mieć na sklepie to badziewie z nadzieją że szybciej zejdzie, a najgorsze, o zgrozo, że rzeczywiście schodzi...
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: już nawet nie chodzi o dupę na wierzchu, koszulka czy tam kurtka w jesień Ci dupę zakryje, no ale mierzysz spodnie, wszystko super, długość odpowiednia, w pasie ok ale w kroczu miejsca jak u #rozowepaski i weź to noś z przyjemnością
  • Odpowiedz
@nonabl3: akurat ja mam taki problem że mam duże uda od przysiadów jak kiedyś ćwiczyłem, tak więc w pasie mam mnóstwo miejsca, a w udach ledwo się mieszczę. zawszę muszę dawać do krawca aby zmniejszyć w pasie
  • Odpowiedz
@nonabl3: a wiesz, co ma kobieta, jak chce kupic nie rurki i nie biodrowki, a spodnie normalne i nie bardzo zwezane? ;|
Rozumiem Twoj bol niestety az za dobrze...
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: i do tego jeszcze Cię cisną po łydkach bo przecież facet musi być modny i nosić to gówno, jeszcze trochę i w modzie będą męskie leginsy, #!$%@?, kto tą modę wprowadza to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@agaja: no powiem Ci, że z moich obserwacji kobieta w tej kwestii to już w ogóle ma armagedon, choć tak jak napisałem, nie wiem co jest grane ale od tygodnia szukam spodni, byłem chyba w 10 sklepach i w sumie nic na siebie nie znalazłem, bo gdy wszystko idealne, kolor, cena, krój, to ubieram i #!$%@? czuję się obciśnięty jak w kalesonach
  • Odpowiedz
a wiesz, co ma kobieta, jak chce kupic nie rurki i nie biodrowki, a spodnie normalne i nie bardzo zwezane? ;|


@agaja: Dlatego chodzę tylko w sukienkach i spódnicach, bo do szału mnie doprowadza, że spodnie są szyte na prostokąty co w talii mają niewiele mniej niż w biodrach:)
  • Odpowiedz
@nonabl3: mysmy kiedys z mezem w sklepie Wranglera chyba kupili i dla mnie i dla niego, teraz niedawno też tam kupił fajne, zwykłe proste. Ale to w Lażajsku było :P
Natomiast ja czesto spodnie kupuje w ciucholandach, bo niestety nie mam sylwetki jak facet, wiec spodnie albo sa za szerokie w pasie i za dlugie (ale leza w biodrach i udach), albo ich nie wloze, bo sa za waskie..
A w
  • Odpowiedz
@nonabl3: zależy gdzie szukasz: omijaj H&M, Zary i nne koszmary. Ja kupuję tylko straighty nie zwężane z wysokim stanem. Ale mam blisko do Wietnamczyków na Marywilską. Polecam też wybrać materiał ktory ci odpowiada i odwiedzić krawcową. Za produkt który jest skrojony na ciebie pod twój gust płacisz mniej niż za zachodnie logo na dupie.
  • Odpowiedz
@agaja: koleżanko takie sklepy też już odwiedzałem i fakt faktem czasem jakąś koszulę szybciej kupię tam, niż w sieciówce. W ogóle to jakaś śmieszna moda panuje, spodnie rurki, koszule też takie pokraki z głupimi wstawkami, nie wiem, może jestem za bardzo konserwatywny i dlatego nie przemawiają do mnie te wszystkie krzyki mody
@Impresjonista: byłem w H&M, cropp, house oraz kilka innych, których nazwy mi się nie trzymają, do tego dwa
  • Odpowiedz
@rdza: W zimę też chodzisz w spódnicach? Pic plox

@nonabl3: Osobiście zacząłem kupować w Big Star'ze, House'ie i.........Makro.

Tak #!$%@?, w Makro.

Jak pójdę do zwykłego sklepu to jak nie urok to sraczka.

Albo uda mi nie wejdą, albo ścisk jąder albo nawet mi #!$%@? łydka nie wejdzie.

To jest parodia jakie oni spodnie dzisiaj robią.
  • Odpowiedz
@TaoHosts: dlatego napisałem, że sieciówki pod względem "mody" już całkiem ocipiały, nie wiem skąd się tylu gości bierze, którzy jednak to kupują, bo gdyby nie było zbytu, to by te gówno-rurki nie były takie na topie no nie?
  • Odpowiedz