Wpis z mikrobloga

No i pykło 60,000 km w moim Gs'iku, plan na końcówkę sezonu wykonany ;) A jakie tam u was liczby na licznikach? Strasznie słabo już z pogodą praktycznie codziennie u mnie pada ;/ Zastanawiam się czy nie odwieźć już motoru do ogrzewanej piwnicy. Mirki zamierzają kończyć sezon czy jeździmy aż spadnie śnieg? #motocykle #gs500
morfeuszNo1 - No i pykło 60,000 km w moim Gs'iku, plan na końcówkę sezonu wykonany ;)...

źródło: comment_jZCMrtYTWDDXES9cloGLqpigTt7YgYET.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tosyu: oj tak. Byłem zdziwiony jak szybko w drugim sezonie się przyzwyczaiłem do jazdy (wtedy miałem wyraźny koniec i początek sezonu), a prędkości wzrosły znacznie... 3 sezon nie wiem, zmieniłem motocykl i ciężko się odnieść (teraz np już nie szuram podnozkami :D). Ciekawe co przyniesie następny ;)

@blubi_su: samochodem + motocyklem sumarycznie robię mniej :D
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski
@11mariom
@Stitch

Ja to w pierwszym glebiłem jak p------y, cud że żyje a nie jest to nawet ułamek p------------h akcji jakie odstawiam w tym roku. Jeżdżę szybciej, ostrzej i pozwalam sobie na większe ryzyko. Granica rozsądku jest rozmyta, a poczucie własnych umiejętności zdradliwe
  • Odpowiedz
@tosyu: to gadanie wzielo sie przede wszystkim z kompleksow :P

125 jest bardzo spoko do miasta, bo wystarczy zeby ruszyc szybciej niz 90% aut. ALE. sa totalnie bez szans przy wprwawionym kierowniku przy wiekszych pojemnosciach
  • Odpowiedz
@tosyu pogadamy za rok, bo nie chce przeczyć teraz, ale np. w tej chwili zrobiłem parę rzeczy i wiem że potrzebuje przerwy więc mam nadzieję że w następnym sezonie będzie podobnie i będę umiał powiedzieć "dość" :-) generalnie ja dopóki sam jeżdżę to jest spoko XD problem zaczyna się jak zaczynam za kimś gonić XD (z małymi wyjątkami oczywiście)
  • Odpowiedz