Wpis z mikrobloga

No i pykło 60,000 km w moim Gs'iku, plan na końcówkę sezonu wykonany ;) A jakie tam u was liczby na licznikach? Strasznie słabo już z pogodą praktycznie codziennie u mnie pada ;/ Zastanawiam się czy nie odwieźć już motoru do ogrzewanej piwnicy. Mirki zamierzają kończyć sezon czy jeździmy aż spadnie śnieg? #motocykle #gs500
morfeuszNo1 - No i pykło 60,000 km w moim Gs'iku, plan na końcówkę sezonu wykonany ;)...

źródło: comment_jZCMrtYTWDDXES9cloGLqpigTt7YgYET.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@debenek: Ladnie nakreciles. U mnie jedyne 11k km w niecaly rok ale nie bylo zbyt wielu wycieczek, permanentny brak czasu. Jakies problemy z DL-em przez ten czas? Po drugim serwisie przechodze na cykl serwisowy "starego" DL-a. Wymiana oleju droga nie jest a ten wydluzony cykl XT-ka bez zadnych modyfikacji silnika jakos srednio mnie przekonuje.
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666 nie miałem żadnych problemów, co do przeglądów to robię jak zaleca producent. Czekam na sprzedaż nowego dl1000, może sie na niego skuszę, chyba ze cena jakoś znacząco podskoczy w stosunku do starego modelu
  • Odpowiedz
@debenek też myślałem o dl 1000 bo w uk ceny śmiesznie niskie, bardzo szybko traci na wartości ale po przemyśleniu sprawy dałem sobie spokój. 80% mojej jazdy to korki a litrowa v-ka będzie się w takich warunkach męczyć. Mały dl ma u mnie dożywocie, ewentualnie pomyślę o czymś innym do dlubania i wycieczek krajoznawczych.
  • Odpowiedz