Wpis z mikrobloga

Ja na razie wstrzymuję się z wymianami, ale na każdą ofertę odpowiem, a nad tymi lepszymi nawet się zastanowię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@appylan: Czemu zebrałeś Simmonsa z free agents? XD
@gibpotatoe: musisz wstawiać zawodników z ławki do podstawowego składu, żeby zdobywali punkty :D możesz też wymieniać zawodników, wywalać słabych ze składu i brać lepszych z listy wolnych agentów.
@sam_gold: #!$%@?!!!!!
Nie zamierzalem go usuwac tylko wstawic do skladu w miejsce #!$%@? Middeltona!!! Kumpel mi zawracal dupe w czasie, jak to ogarnialem, internet przycinal (gram w to po raz pierwszy i wszystko jest dla mnie nowe) i nawet nie wiem jak i kiedy go usunalem! Teraz nie moge go przywrocic, wyskakuje komunikat, ze musze czekac az do zakonczenia okresu rezygnacji (400)- cokolwiek to znaczy. Ja #!$%@? i zaraz mi go
@miroslaw_suchoklates: Do tego możesz dodać zawodników do składu, skoro wywaliłeś Middeltona to wstaw sobie kogoś innego w jego miejsce. Wciskasz ADD PLAYER i możesz dodawać nowych zawodników z listy wolnych agentów wciskając + przy konkretnym nazwisku. Masz w składzie dwóch kontuzjowanych zawodników, więc przesuń ich sobie w składzie na pozycję IL, do czasu kiedy wyleczą kontuzje, a w ich miejsce wstaw wolnych agentów.
@sam_gold: Dzieki, masz gdzies tu spisany jakis poradnik, co z czym i po co? Bo na razie sie poruszam po tej lidze, jak dziecko we mgle (tak wiem, moglem sie zainteresowac wczesniej, ale mam naprawde duzo na glowie ostatnio i stres mnie tak zzera, ze spie po 3godziny na dobe, a przez reszte chodze #!$%@? jak dzik)
@miroslaw_suchoklates: nie mam takiego poradnika, poszukaj w googlach coś się na pewno znajdzie. Generalnie chodzi o to, żebyś raz w tygodniu w poniedziałek, zalogował się i ustawił swój skład na cały tydzień, bo kolejka w lidze trwa od poniedziałku do niedzieli. Punktują wszyscy zawodnicy oprócz tych, którzy są na slocie BN, dlatego musisz ich poumieszczać na pozostałych pozycjach, robisz to zmieniając kolejne dni tygodnia i wciskając START ACTIVE PLAYERS. Do tego