Wpis z mikrobloga

@tenbatonik: @Foleylele: Nie próbowałem cardboarda ani żadnego innego VR z telefonem, ale nie wyobrażam sobie jakbym miał wytrzymać dłużej niż 2 minuty bez positional trackingu (czasem kamerka w DK2 zgubi zasięg i wtedy jest tragicznie), nawet w grze, gdzie siedzi się na dupie w kokpicie. Wg mnie tylko się zrazisz bo pomyślisz, że to jest do dupy i tylko chce się rzygać.
@Foleylele: sporo temat ogarniałem i raczej średnie wrażenie. Full hd to za niska rozdzielczość, nawet na cardboard'a (który i tak ma niski FOV i nie robi aż takiego zoom'a na ekran telefonu).
Laga wyeliminujesz dzięki appce Moonlight - stream za pomocą protokołu Geforce stream ale działa tylko na kartach Nvidii.
Tracking za pomocą opentrack'a lub freetrack'a, tzn. możesz użyć gyro w telefonie (różnie bywa z precyzją) albo samemu zrobić sobie tracking
@Foleylele: śmigałem przez VRidge w trybie Vive w Dirta, jest ok, byłoby wspaniale gdybym miał freetrack (do zrobienia kamerą eye od ps3) wtedy pozbyłby się delikatnego driftu obrazu.

telefon z ekranem 2K i połaczenie przez WiFi ac