Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #prawojazdy
#oswiadczenie

zawsze jak jest przedstawiona sytuacja, to typ wbija na skrzyżowanie i tarasuje potem drogę tym prostopadłym. No to debil, to jasne. Ale z drugiej strony to jakaś rzeźnia jest, że ci prostopadli będą stali i będą #!$%@?ć w klaksony, jakby wierzyli, że mocą decybeli przeniosą ten samochód co tam stoi. A debil stoi i głuchnie, bo w sumie teraz to i tak już nic nie wymyśli.
Pobierz Precypitat - #motoryzacja #prawojazdy 
#oswiadczenie 

zawsze jak jest przedstawio...
źródło: comment_6pp7Ki7KdZO5Tlu1jB3WLG1YjoIuhM2L.jpg
  • 49
W Poznaniu jest w centrum ulica jednokierunkowa dwupasmowa, na której 90% osób chce być na prawym pasie bo lewy prowadzi praktycznie do nikąd, jak jestem w sytuacji zielonego samochodu to zawsze dwa auta z lewego pasa #!$%@?ą się przede mnie na środek skrzyżowania blokując ruch prostopadłym (tych jest mało ale są). I jeszcze te Janusze stojące za mną, trąbiące i #!$%@?ące rękoma... Miałem też sytuację gdzie stałem tak jak zielony a Janusz
@Precypitat: raz mi sie taka sytuacja zdarzyla gdy wjechalem na bladym zielonym xD no i zdziwko, bo miejsca nie było to zrobiłem taki manewr i ustawiłem się pod skosem dzięki czemu mogli mnie łatwo ominąć a ja nie zablokowałem skrzyżowania. z reguły staram się też nie blokować wjazdów w jakieś uliczki, bo czasem jadący z naprzeciwka chce skręcić w lewo a tu nie ma jak i blokuje ruch.
Pobierz trudnomizasnac - @Precypitat: raz mi sie taka sytuacja zdarzyla gdy wjechalem na blad...
źródło: comment_2zxeBNKlcDGRIyMAhmF3Z2YYvYajfdeG.jpg
@Precypitat: ja sobie mówię, że osoba która używa klaksonu dłużej niż 2 sekundy to frustrat i po sposobie pisania kolega @echelon_ zdaje się to potwierdzać ;)
Jeśli ulica jest zakorkowana to ciężko przewidzieć, kiedy korek się zatrzyma i napieprzanie klaksonem jebutne 10 sekund nie spowoduje jego zniknięcia. Trochę cierpliwości.

@echelon_: jak już posiłkujesz się KD to:
Art. 29. 1. Kierujący pojazdem może używać sygnału dźwiękowego lub świetlnego, w razie gdy
@Precypitat: za każdym #!$%@? razem. I jakby się tak zastanowić ile mniej korków by było gdyby ludzie nie #!$%@? się na skrzyżowania gdzie nie ma miejsca - ale wjeżdżają bo przecież MAJĄ ZIELONE TO JADO TA

A tak ruch by ładnie płynnie szedł, wszystko zgodnie z przepisami, sielanka na polskich drogach... ALE #!$%@? PO CO? XD
@echelon_: zwykle- bez mandatu. W Holandii gdzie teraz mieszkam zabawa w klakson w takiej sytuacji kosztowałaby Cię 500€. Ja tam zawsze specjalnie zamulam jak ktoś ma mnie zatrąbi. Jadę minimalną dopuszczalną prędkością
@Maglev: To jest jedna z tych rzeczy, która mnie przeraża w Krakowie. Zmieszczę się czy nie zmieszczę... no nie zmieszczę się, ale trąbią, to #!$%@? jade... no i się nie zmieściłem, a tu jeszcze tramwaj jedzie, ja #!$%@?, kumulacja.
@neib1: Dziwisz się? Jeśli argumentujesz swoje zdanie słowami takimi jak:
#!$%@?
#!$%@?
#!$%@?ę
mentalność z dziczy
To może to trafić najwyżej do kogoś o podobnym do Twojego poziomie inteligencji.