Wpis z mikrobloga

Jak można pracować w Rossmannie i nie wiedzieć co to Beauty Blender? XD
Kompetencja tych babek mnie poraża.
"Dzień dobry, jestem już w drugim Rossmannie gdyż szukam Beauty Blendera".
Babka mi mówi że został jeden... i pokazuje BLENDER KUCHENNY XD
"Nieeee, gąbka do podkładu do nakładania i blendowania na mokro".
TAKIE OCZY i nie wie o co chodzi.
BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ROZPROWADZAJĄ PODKŁAD PALCAMI
#gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #makijaz #cotahannah
Pobierz
źródło: comment_BG4auRL8RzUFvczziDvTm11zAiGXlOdH.jpg
  • 275
@Hannahalla: Ja tam rzadko bywam w Rosmanie ale ostatnio wpadłem i po prostu poprosiłem o pomoc stwierdzajac że nie ogarniam tych działów w których zamiast "kosmetyki do ryja dla facetów", "farby dla różowych" to widzę segmenty zatutuowane pod wiele mówiącym "bądz piękna jak dorodny łabądź" "wiosenne rewolucje" itd.
No więc pytam: gdzie tu znajde pastę do włosów?
Laska dwoiła sie i troiła oprowadzając po róznych półkach więc byłem zadowolony z obsługi
Dorabiam sobie w Rossmannie od kilkunastu dni, nie ma najniższej krajowej jak piszą niektorzy, może dlatego że to Poznań. U mnie raczej każda by ci wskazała gdzie poszukać gąbeczk ale chyba tylko dlatego, że większość to osoby młode, ktore orientuja się w temacie. Asortyment jest bardzo duży i zmienia się na tyle często że nie sposób ogarnac. A tak przy okazji, to Rossman nie ma aż takich wielkich połaci żeby nie móc
co jest złego w rozprowadzaniu podkładu palcami?


@zofialidia: Smugi i nierówności. Przy kremie BB palce okej, ale w podkładach odpadają.

Zwłaszcza, że jakby nie patrzeć to najbardziej higieniczna opcja.


@zofialidia: Pod warunkiem, że są to ręce myte bezpośrednio przed nakładaniem.
@Hannahalla: Co za hipokryzja w ogóle, faceci. To tak jakby zatrudniać się w Castoramie i nie wiedzieć czym jest topnik albo w warzywniaku i nie rozróżniać koperku od pietruszki. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do Rossmanna, mówili wyraźnie - częściej przyjmują kobiety, bo kobiety to główne klientki i stawiają na chociaż minimalną wiedzę z zakresu kosmetyków i mydełek. Nie pracują też za najniższą krajową, nie wymaga się od nich wiele, tylko znajomości